RX 5500XT R3 3100 Sistemde Monitör Gidiyor

Berkay Şahan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir anda her şey donuyor. Monitörüm no sinyal atıyor ama kasa çalışıyor neden?

RX5500 XT XFX.
R3 3100
B450M S2H v2.

Son düzenleyen: Moderatör:
XFX ile alakası yok AMD serisi sıkıntılı isterse XT9000 çıksın gene böyle problemler olur çünkü yazılımı bozuk bu ürünlerin çaresi kanser gibi yok gibi bir şey.

Hayır
Dönüştürücü kullanıyor musunuz?
Dp Kulanıyorum
Sadece monitör mü gidiyor yoksa bilgisayar yeniden mi başlıyor? Yeniden başlıyorsa WattMan vardır büyük ihtimal.
Monitör Gidiyor ve öyle kalıyor
Dönüştürücü varmı? Varsa ondan dolayıdır.
Hayır yok dp kulanıyorum
XFX ile alakası yok AMD serisi sıkıntılı isterse XT9000 çıksın gene böyle problemler olur çünkü yazılımı bozuk bu ürünlerin çaresi kanser gibi yok gibi bir şey.
Peki napmam lazım garanti bunu kabul edermi

evet

evet
bunu oyun esnasında yapmıyor diye gözlemledim yeni aldım 1 hafta bile olmadı geleli chrome da gezinirken veya masaüstünde afk kalınca yapıyor
Şimdi ilk başta bilgasyarın uyku modunu kapatın, eğer devam ediyorsa bir düşüncem daha var, ekran kartını sağlam takamamış olabilirsiniz ve eğer dp kablosu takılı iken o kablo ile oynamaya başlarsanız sert şekil de ekran kartından ses gelebilir korkmayın denememeniz için söyledim konuya gelirsek güç kaynağından olacağını sanmıyorum çünkü oyunlar da gitmemiş siz ilk önce ilk yazdığımı bir deneyin iyi günler.

Geri
Yukarı