RX 5500XT sıcaklık değerleri

kaanalper2005

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı: MSI RX 5500XT 4 GB.
İşlemci: i5 10400F.

Çoğu oyunda ekran kartımın yüksek ayarlarda sıcaklığı 75-60-80 diye değişiyor, normal mi?
Mesela The Forest'ta 75 derece, Rocket League'de 69.
Boştayken de 44 derece alıyorum.

Ekran kartı: MSI RX 5500XT 4 GB.
İşlemci: i5 10400F.

Çoğu oyunda ekran kartımın yüksek ayarlarda sıcaklığı 75-60-80 diye değişiyor, normal mi?
Mesela The Forest'ta 75 derece, Rocket League'de 69.
Boştayken de 44 derece alıyorum.

Ekran kartının tam modelini yazarsan yardımcı olalım 5500XT lakin devamıda lazım.

Şey fanlar 24000 gibi bir RPM'le dönüyor sıkıntı olmaz değil mi?

Mesh 4 GB OC olması lazım.

Cihazın soğutması kötüde değil iyide değil bu durumda yapılacak en iyi durum Afterburner ile kendin özelleştirilmiş fan ayarı yapmak.

Cihazın soğutması kötüde değil iyide değil bu durumda yapılacak en iyi durum Afterburner ile kendin özelleştirilmiş fan ayarı yapmak.

Hmm MSI Afterburner indirimde pek anlamadım değiştirmeye çalıştığında sisteminiz çökebilir diyordu bende korktum sildim, bir de AMD software var ikisi de ayar yapiyor bende yüklü otomatik sence ne yapmalıyım, istersen yapmam gereken ayarların SS ini atar misin?
85+ derecelere kadar problem olmaz.
Bı ara Warframe yüksek ayarlda başıma geldi bende ayarları düşürdüm düzelmişti

Hmm MSI Afterburner indirimde pek anlamadım değiştirmeye çalıştığında sisteminiz çökebilir diyordu bende korktum sildim, bir de AMD software var ikisi de ayar yapiyor bende yüklü otomatik sence ne yapmalıyım, istersen yapmam gereken ayarların SS ini atar misin?

Bir ara Warframe yüksek ayarlda başıma geldi bende ayarları düşürdüm düzelmişti.

Atayım akşam şu an için kendi bilgisarayımın yanında değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı