RX 5500XT sistemde hiçbir oyun oynanmıyor

Dostum ben de 5500 serisi ekran kartı var PC boşta kitlenmeler yapıyor ara ara oyunda hiçbir sorun yok neden kaynaklı olabilir. Bir yardımci olsan kafayı yiyeceğim 5 aydır bulamadım sorunu. Bir de hangi ekran kartı sürücüsünü kullanıyorsun.

Nisan ayından beri tüm sürücülerle sorunsuz kullanıyorum. Tam sistemin nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 22
Şu anda 20.10.1 sürücüsünü kullanıyorum. Sürücüleri silip kurmak sorununu çözmüyorsa ekran kartı veya güç kaynağında teknik sorun olabilir.

Dostum şöyle deyim 20.2.1 ve 20.4.2 bu sürücüler de PC boşta kitledi oyunda hiçbir sorun yok.
20.9.1 ve 20.9.2 sürücülerinde PC boşta kitledi yine üstelik PC ilk açılışta ekran gelmiyor kasa çalışıyor reset atınca. Ekran geliyor kullanıyorum.
Şu anda 20.10.1 sürücüsünü kullanıyorum. Sürücüleri silip kurmak sorununu çözmüyorsa ekran kartı veya güç kaynağında teknik sorun olabilir.

Bu sürücüden hariç sürücü kullandın mı? Kullandiysan sıkıntı yaşadın mı?

Dostum şöyle deyim 20.2.1 ve 20.4.2 bu sürücüler de PC boşta kitledi oyunda hiçbir sorun yok.
20.9.1 ve 20.9.2 sürücülerinde PC boşta kitledi yine üstelik PC ilk açılışta ekran gelmiyor kasa çalışıyor reset atınca. Ekran geliyor kullanıyorum.

Bu sürücüden hariç sürücü kullandın mı? Kullandiysan sıkıntı yaşadın mı?

Tüm sürücüleri kullandım ben Nisan'dan beri bu tarz bir sorun yaşamadım. Tek sorunum vardı o da eski ve kalitesiz güç kaynağından ötürü oyunlarda 1-2 kere reset atmıştı.

20.10.1 nasıl FPS olsun vs. Bir de benim Windows'u UEFI format attım onla bir alakası var mıdır acaba.

Sanmam. BIOS güncellemelerini falan yap. FPS değerleri güzel yani önceki sayfada Youtube linki attım oraya test videoları çekip atıyorum. Herhangi bir sorunum yok. Windows, BIOS hepsi güncel temiz olsun, sürücülerden de herhangi birini yükle eğer teknik arıza yoksa sorun yaşamaman lazım.

Sanmam. BIOS güncellemelerini falan yap. FPS değerleri güzel yani önceki sayfada YouTube linki attım oraya test videoları çekip atıyorum. Herhangi bir sorunum yok. Windows, BIOS hepsi güncel temiz olsun, sürücülerden de herhangi birini yükle eğer teknik arıza yoksa sorun yaşamaman lazım.

Format atıp senin sürücünün aynısını kurcam. Ben PC kendim topladigim için garantilik durum olsa bile arızayı benim tespit etmem lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı