RX 560 - R3 1200 sistem alınır mı?

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
ASUS STRIX Gaming edt. RX 560 4 GB.

Ryzen 3 1200.

B350M-A anakart.

HyperX 8 GB RAM.

1TB HDD.

650W PSU.

Everest 600 TL'lik bir kasası modelin adını unuttum.

Arkadaşlar merhaba ürünün açıklaması böyle sizce bu sistem alınır mı? 1-2 sene idare etmesi için 4.5-5k ya alabilirim bu kasayı sizce uygun bir fiyat mı?

ASUS STRIX Gaming edt. RX 560 4 GB.

Ryzen 3 1200.

B350M-A anakart.

HyperX 8 GB RAM.

1TB HDD.

650W PSU.

Everest 600 TL'lik bir kasası modelin adını unuttum.

Arkadaşlar merhaba ürünün açıklaması böyle sizce bu sistem alınır mı? 1-2 sene idare etmesi için 4.5-5k ya alabilirim bu kasayı sizce uygun bir fiyat mı?

Alınır, sonradan işlemci ve SSD yükseltmesi ile adam edersiniz kasayı.

5kdan fazla verme ama.

Hocam değeceğini düşünmüyorum. Uzun vadeli kullanmayacaksanız sizin tercihiniz ama Ryzen3 1200 bende de var pek iyi bir işlemci değil ve SSD çok önemli bir etken. Sizin bu sistemle ne yapacağınıza bağlı olarak bir takım upgrade yapılabilir (ufak çaplı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam değeceğini düşünmüyorum. Uzun vadeli kullanmayacaksanız sizin tercihiniz ama Ryzen3 1200 bende de var pek iyi bir işlemci değil ve SSD çok önemli bir etken. Sizin bu sistemle ne yapacağınıza bağlı olarak bir takım upgrade yapılabilir (ufak çaplı)

RAM eklerim ama zamanla yükselteceğim bu kasayı alır almaz RAM ekleyeceğim diğer ayda buraya konuyu açarım zaten.

Oynadığın oyunlarl LoL, CS, Valorant falansa al geç. Daha iyi oyunlar oynarım diyorsan ikinci ele yönelmen daha iyi olur.

Sistem 2. El zaten.

RAM eklerim ama zamanla yükselteceğim bu kasayı alır almaz RAM ekleyeceğim diğer ayda buraya konuyu açarım zaten.

Hayır, ilk RAM eklemenizi tavsiye etmem. Önceliğiniz SSD olmalı, sonra işlemci ve RAM geliştirmenizi tavsiye ederim.

CS, FIFA, Valorant, Dying Light, GTA 5, Warzone, BF serisi Forza Horizon 4, Mortal Kombat, planet zoo bu tarz oyunlar.

RAM ve SSD eklesem kaça mal olur?

Hocam açıkçası yetmeyebilir 8 GB HyperX 3200MHz RAM ve 480GB mld SATA SSD alabilirsiniz en uygun fiyata internetten araştırın fiyatlari.

Geri
Yukarı