RX 560 Sistem "No Signal" Hatası

OptiStable

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iki gündür no signal hatası alıyorum. RX 560 ASUS ROG STRIX 4 GB. 3 şüpheli var. Ekran kartı, slotu veya monitör. Ekran kartı ışıkları yanıyor Power LED dahil. Ama fanlar dönmüyor.
Evet belli sıcaklığa gelmeden dönmüyor fanlar biliyorum ama açılışta 1-2 saniye dönmesi gerekmez mi? Test dönüşü gibi? Sizinkiler nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar ben de rx 560 asus arez modelini kullanmıştım bilgisayarı açar açmaz fanları dönmeye başlıyordu hiç durduğunu görmedim sıfır rpm özelliği yok sanırım bu kartta. Kasa çalışıyor fakat görüntü mü gelmiyor ?

Teşekkürler ama o özellik var ve aktif. Ama bilmiyorum işte başta dönüyor mu yoksa dönmüyor muydu 1-2 saniye de olsa onu hatırlamıyorum. Pc de her şeyi denedim ram yeri değiştirme slotu temizleme psu aldım yeni kablolar cpu çıkardım taktım. Monitör de hatasız gibi geliyor.. Aniden oldu dönüştürücü ile çalıştırıyorum almadığım dönüştürücü kalmadı.. Çalışıyor hepsi ama yok signal. Bu arada Windows başlıyor (sesleri duyabiliyorum) yani pc boost ediyor.

Çok teşekkür ederim tekrar.

Soket de olabilir şu an imkanım yok. Soket ekran kartının kendisi ve monitor 3 şüpheli dediğim gibi. Ekran kartı ışıkları power led VS yanıyor ama fanın hiç dönmemesi kuşkulandırdı.

Geri
Yukarı