RX 560 sistemde Görev Yöneticisi'nde GPU gözükmüyor ve oyun takılıyor

Batuhan6776

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, Rust oynarken bazen bilgisayarımda mouse takma sesi gibi bir ses gelip oyun yanıt vermiyordu Görev Yöneticisi'nden baktığımda GPU gözükmüyordu. Yeniden başlattığımda düzgünce çalışıyordu. Az önce aynı olay tekrardan yaşandı bu sefer gelmedi internetten araştırdım sonra AMD uygulamasını açmaya çalıştım.

1709411149781.png

Şöyle bir hataverdi görüntü, bağdaştırıcısından baktığımda ise.

1709411202055.png

Şöyle bir hata ile karşılaştım fanları dönüyor. DDU ile sürücü kaldırma ilgili bir şeyler yazıyordu ne uygulamam gerek, ne yapabilirim?

DDU ile sürücüyü kaldırıp AMD'nin sitesinden RX 560 için en son sürücüyü kurun. Büyük ihtimalle Windows, kafasına göre sürücü kurmaya çalıştı ve sorun yarattı.

Az önce görüntü bağdaştırıcılarından devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim şu an çalışıyor. AMD uygulaması da çalışıyor bilgisayara format atacağım. Bilgisayarımda 8 GB RAM var zaten bir performans düşüklüğü yaşıyorum oyunu taşıyamadığı için fazla mı yük biniyor? Veya başka bir problem mi var.

DDU ile sürücüyü kaldırıp AMD'nin sitesinden RX 560 için en son sürücüyü kurun. Büyük ihtimalle Windows, kafasına göre sürücü kurmaya çalıştı ve sorun yarattı.

Az önce görüntü bağdaştırıcılarından GPU devre dışı bıraktım ve tekrar etkinleştir yaptım şu an driverlar düzgün çalışıyor yazıyor ve herhangi bir uyarı vermiyor. Şu an format atıp dediğinizi yapacağım çok teşekkür ederim.

Dostlar merhaba, Rust oynarken bazen bilgisayarımda mouse takma sesi gibi bir ses gelip oyun yanıt vermiyordu Görev Yöneticisi'nden baktığımda GPU gözükmüyordu. Yeniden başlattığımda düzgünce çalışıyordu. Az önce aynı olay tekrardan yaşandı bu sefer gelmedi internetten araştırdım sonra AMD uygulamasını açmaya çalıştım.

Eki Görüntüle 2131278

Şöyle bir hataverdi görüntü, bağdaştırıcısından baktığımda ise.

Eki Görüntüle 2131279

Şöyle bir hata ile karşılaştım fanları dönüyor. DDU ile sürücü kaldırma ilgili bir şeyler yazıyordu ne uygulamam gerek, ne yapabilirim?

DDU ile sürücü kaldır ardından yeni bir sürücü kur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows Update sizin sürücünün üstüne kendi sürücüsünü kurmuş.

Şu an format atıyorum düzelideceğim teşekkür ederim.

DDU ile sürücü kaldır ardından yeni bir sürücü kur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim

Geri
Yukarı