RX 560 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Akumq

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Samsung SSD 860EVO 500GB
Ekran kartı
Amd Rx560
(Minidump ) minidump dosyalarım burada. Önceden de birkaç tane konu açmıştım ama çözüm bulamadım kendime o yüzden yeniden açıyorum. HD Tune adlı program ile SSD'yi kontrol ettim bir sıkıntı yok. Memtest ile RAM'lerimi çok kez kontrol ettim sorun olmadığını söylüyor elimde şu an fotoğrafları yok onların.

Dosya Ekleri

• hdtune1.png
    hdtune1.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 2.png
    2.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
(Minidump ) minidump dosyalarım burada. Önceden de birkaç tane konu açmıştım ama çözüm bulamadım kendime o yüzden yeniden açıyorum. HD Tune adlı program ile SSD'yi kontrol ettim bir sıkıntı yok. Memtest ile RAM'lerimi çok kez kontrol ettim sorun olmadığını söylüyor elimde şu an fotoğrafları yok onların.
DDU ile ekran kartının sürücüsünü sil. WHQL sürücü kullan.
Rehberleri de uygularsan sevinirim.

DDU ile ekran kartının sürücüsünü sil. WHQL sürücü kullan.
Rehberleri de uygularsan sevinirim.

Cahilliğim için kusura bakmayın WHQL sürücü tam olarak ne oluyor acaba? Link vs. verebilir misiniz?

Cahilliğim için kusura bakmayın WHQL sürücü tam olarak ne oluyor acaba?
Estağfirullah. Duymamış olsaydım daha iyiydi. :)

WHQL yani Windows Donanım Kalite Laboratuvarları Testi anlamına gelir. WHQL ibaresi olan driverlar Windows sistemlerde daha stabil çalışırlar.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-27_205356.png
    resim_2022-01-27_205356.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 22
Teşekkürler. Dediğiniz her şeyi yapıp size dönüş sağlayacağım.
Söz konusu AMD olunca driver sorunu kaçınılmaz. Eğer 22.1.2 sürümü sonrası sorun çözülmezse yine DDU rehberini uygularsın, bu sefer de 21.10.2 sürümünü denersin. İkisi de WHQL.

Yeni konular

Geri
Yukarı