Çözüldü RX 560 sorunlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar, gelecek aya RX 560 alacağım da herhangi bir kronik sorunu var mı acaba? BIOSTAR'ın modeli. Yazılım konusunda nasıl, bir de hala driver desteği alıyor mu?

Çözüm
RX 560 kullanıcısı olarak aldığım günden beri driver konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. RX serisinin en sorunsuz kartlarından biri olabilir, alabilirsiniz.
Bugüne kadar kronik problemli bir RX560 ekran kartı ile karşılaşmadım.
RX570 ve RX580'de karşılaşılan "WattMan" gibi problemler de yok.

RX 580 Dual kullanıyorum. Karta hiçbir şekilde OC yapamıyorum. Voltajı güç limitini neyi ayarladıysam ayarlayayım 65 derece bile olmadan her seferinde crash yiyorum.

Artı -1 Eksi
Teşekkürler dostlar yorumlar için hala driver desteği var mı ki performans iyileştirmesi alıyor mu?

RX 560 kullanıcısı olarak aldığım günden beri driver konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. RX serisinin en sorunsuz kartlarından biri olabilir, alabilirsiniz.

Çözüm
Madem en son soruya cevap yok önemli değil yazdıklarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…