RX 5700 XT sorunlu mu?

4.700'e 5700 XT Nitro almaktansa 300-350 lira verip 2070 Super almayı tercih ederdim.

5700 XT, yaklaşık 5 bin TL edecek bir kart değil almanızı önermiyorum o marka-modelleri, 2070S bulunuyor o fiyata.

3.8 bin TL'ye alabilirsiniz 5700 XT'yi.

WattMan hatası çözülebiliyor mu?

Nokta atışı bir çözümü yok bazen hepsini denemek gerekebiliyor ama değmez emin olun. Eğer 5700XT almayı düşünüyorsanız 200 300 lira daha verin 2070 Super alın hem kafanız rahat olsun hem ray traycing kullanın hem de RTX voice gibi özelliklerden yararlanın.

Nokta atışı bir çözümü yok bazen hepsini denemek gerekebiliyor ama değmez emin olun. Eğer 5700XT almayı düşünüyorsanız 200 300 lira daha verin 2070 Super alın hem kafanız rahat olsun hem ray traycing kullanın hem de RTX voice gibi özelliklerden yararlanın.

Ben fiyatı düşükken 3300TL'den almıştım :)

Ben 5600XT kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat tamamen kusursuz diyemem seriye. Ama bayağı büyük ölçüde düzeltildi

Eyvallah öyle yapçam. Eğer yeni RX'lerde sıkıntılar olmazsa 2070S'i satıp para ekleyip alırım belki. (Bir de siz WattMan hatasını düzeltebildiniz mi? Benim de bir arkadaşın AMD GPU'su var olabilir yani çözümlerden biriyle kesin düzelir mi sizce)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı