RX 5600 XT be vs RX 5600 XT Pulse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:D.

RX 5700 XT kullanıyorum pişman değilim.

Gülüyorsun ama 4 bin küsur lira vermek yerine 3500 TL'ye RX 5700 XT aldım ve pişman değilim. Pişman olmalı mıyım? :D.

Evet en AMD fanboyu sensin tebrikler 6900XT + 5950X kazandın.

Ne alaka? AMD fanboyluğu değil. Türkiye şartlarında şu anda daha mantıklı AMD'nin ekran kartlarını almak.

Gülüyorsun ama 4 bin küsur lira vermek yerine 3.5k ya RX 5700 XT aldım ve pişman değilim yani pişman mı olmalyım sence? :D.

Nalaka AMD fanboyluğu değil Türkiye şartlarında şu anda daha mantıklı AMD'nin ekran kartlarını almak.

Yoksa ben istemez miyim RTX3080'im olsun :D.

Gülüyorsun ama 4 bin küsur lira vermek yerine 3.5k ya RX 5700 XT aldım ve pişman değilim yani pişman mı olmalyım sence? :D

Nalaka AMD fanboyluğu değil Türkiye şartlarında şu anda daha mantıklı AMD'nin ekran kartlarını almak.

Yoksa ben istemez miyim RTX3080'im olsun :D.

Mesajı düzenlemişsin ilk hali öyle değildi. Ve RTX 2060 varken o kadar fanboy olmak saçma.
Tebrikler bunu yazarak bizden Logitech G513 Mekanik klavye kazandınız. Güle güle yazınız.
Teşekkürler adres vereyim oraya gönderin.

Cidden yeter yahu RX sistem öneriyorum, pişman oluyorum. adam soruyor Plus mı BE mi diyor. Plus soğutma anlamında en iyisi, ikinizde fanboyluğu bırakın. Hem AMD hem de NVIDIA fanboyları için geçerli.

Gerçekten ikinizde 5 yaşında çocuk gibi fanboyluk yapıyorsunuz. Birbirinizle uğraşmayı bırakın artık.

Cidden yeter yahu RX sistem öneriyorum, pişman oluyorum. Adam soruyor Plus mı be mi diyor. Plus soğutma anlamında en iyisi, ikinizde fanboyluğu bırakın. Hem AMD hem de NVIDIA fanboyları için geçerli.

Kanka ben cidden fanboy değilim ama aradaki fiyat farkı 100 birim değil ki. ABD'deki gibi o yüzden bu şartlarda AMD almanın daha mantıklı olduğunu söylüyorum yani Ray Tracing istemez miyim ben sence PC'mde?

Yanlış anlama fanboysun demiyorum bir RX derdn zaten kafana AMD damgası basarlar anlıyorum seni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı