RX 5600 XT be vs RX 5600 XT Pulse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pardon bir RX diyorsun kafana AMD fanboy damgası basıyorlar.

Yanlış anlama fanboysun demiyorum bir RX derdn zaten kafana AMD damgası basarlar anlıyorum seni.

Kanka yok ben bir daha öneride falan bulunmayacağım. Yani bazı kişiler sırf karşı gelmek için yazıyorlar. Onlara acıyorum. Arada 850TL fark var. 100 TL değil ki adam hala Ray Tracing falan diyor saygı gösterin diyor. Neyse benim oynadığım oyunlarda gerek yok bunlara.

Yarım saattir savunuyorum. Önceki sayflara git.

Ben uzun süre 5500XT kullandım yeni RTX 3080'e geçtim fanboy değilim ama AMD sürücülerinden çok çektim.

Kanka arada dağlar kadar fark var. Yani tabii ki olacak eşekle, atı kıyaslıyorsun.

Bir konu açtım diye böyle mi oldu sadece öneri istedim tamam şimdi ise 3400 TL bütçe ile hangi ekran kartını almalıyım.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir. Hayırlı olsun.
Böyle Youtube'dan izliyorlar testleri:
"Aaaa! 5600XT daha iyiymiş lan 2060'dan. Vaaaa! :D"
Eki Görüntüle 808067

Bir konu açtım diye böyle mi oldu sadece öneri istedim tamam şimdi ise 3400 TL bütçe ile hangi ekran kartını almalıyım.
kanka ben 3500tl ye gaming gecesinden rx5700xt bulmuştum bulursan öyle fırsat kaçırma bence veya 3800tl ye git 2060 al yani ben ne dersem boş şu saatten sonra

5600Xt alınacaksa Sapphire Pulse öneririm.
2060 ise bunu öneririm.
Bu indirimle rtx 2060 daha mantıklı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı