RX 5600 XT için stabil sürücü önerisi

Şu an için hangisi 23.4.1'den daha iyi driver çıktı mı?
Yeni sürücüler input lag yapıyor bende bu driver sizin attığınız yapmıyor belki daha iyisi vardır diye sorayım dedim yardımcı olur musunuz?

Daha iyisi pek yok. 22.5.1 olabilir belki ancak eski kalıyor biraz.

Daha iyisi pek yok. 22.5.1 olabilir belki ancak eski kalıyor biraz.

Yabancı forumlar da bu önerilmiş 23.5.2 önerilmiş.
Test edemedim daha bilginiz var mı bu sürücü hakkında bunu deneyeceğim.
AMD'nin hiçbir şeyi güncellenmez ya vallahi bıktım Windows Update AMD başlıklı bir güncelleme gelmiş kurayım dedim sürücüyü çökertti Radeon softare açılmamaya başladı.
Ezbere sürücülerinizi güncel tutun lafına artık AMD için hayat da güvenmeyeceğim.

Son düzenleme:
Şuan hangi driverı kullandığımı bulamadım büyük ihtimalle bu forumda verilen cevabı yükledikten sonra güncelleme atmadım. Adrenalin uygulamasını kaldırdım ve anakartı değiştirdim bunlardan sonra uzun süredir çökme almıyorum.

Eski WHQL olanların hepsi kullanılabilir aslında.
Şuan hangi driverı kullandığımı bulamadım büyük ihtimalle bu forumda verilen cevabı yükledikten sonra güncelleme atmadım. Adrenalin uygulamasını kaldırdım ve anakartı değiştirdim bunlardan sonra uzun süredir çökme almıyorum.
Eski sürücü kullanmak bana göre daha mantıklı. Bende eski bir sürücü kullanıyorum ve hata almıyorum. Devrim niteliğinde bir sürücü çıkmadan da güncellemek gibi bir niyetim yok.

5500XT kullanıyorum az önce 22.11.1 sürümünü kurdum bir arkadaşım önerdi stabil diye biraz deneyeceğim bakalım durum nasıl olacak.

Geri
Yukarı