RX 5600 XT mining deneyimi

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Yaklasik 18-19 gunluk neredeyse hep acik tuttugum mining ile guncel ETH'ye gore 64 dolar geldi, elektrik faturasi 40 TL fazla geldi.
Mining yaparken gunde 4 saat+ CS:GO oynadim ve bazen miningi kapatip 1 saat GTA oynadim.
Geceleri %45, gunduzleri %55 fan hizi ile ortalama 44-47 derece oldu kartim.
Ayarlarim 1860 VRAM, -30 power, 1051 frekans, 750voltaj.
(Ethermine kullaniyordum, artik Binance pool kullanacagim.)

Yaklasik 18-19 gunluk neredeyse hep acik tuttugum mining ile guncel ETH'ye gore 64 dolar geldi, elektrik faturasi 40 TL fazla geldi.
Mining yaparken gunde 4 saat+ CS:GO oynadim ve bazen miningi kapatip 1 saat GTA oynadim.
bende yeni başladım pek tecrübem yok yeniyim senin kadar oldu olacak 12.gün tam . benim kart ise sapphire rx 5500 xt nitro+ fakat -50 oluyor endüşük bu kartta güç limiti. ethermine üzerinden binance hesabıma kasmaktayım phoenixminer programı ile. 28 dolar olmuş 12günde. nasıl aktarıcaz acaba otomatik kendi geçer mi binanceye göremedim de orada. ethermine.org sitesinde görünüyor sadece eth/btc/usd olarak görebilmekteyim.

Bende yeni başladım pek tecrübem yok yeniyim senin kadar oldu olacak 12.gün tam. Benim kart ise Sapphire RX 5500 XT Nitro+ fakat -50 oluyor endüşük bu kartta güç limiti. Ethermine üzerinden Binance hesabıma kasmaktayım PhoenixMiner programı ile. 28 dolar olmuş 12günde. Nasıl aktarıcaz acaba otomatik kendi geçer mi Binance'ye göremedim de orada. ethermine.org sitesinde görünüyor sadece eth/btc/usd olarak görebilmekteyim.

Otomatik olarak geciyor bu sabah gelmis benim paramda.

Binance Pool ile ethermine arasinda gozlemlediginiz farki paylasir misiniz?

Ethermine in yeni odeme politikasini pek begenmedim acikcasi, gecebilirim ben de ama sizin de dediginiz gibi 3-4 saat oyun oynuyorum. Kapattigim zaman ortalamanin dusmesi nedeniyle olmasi gerekenden dusuk yatiracaksa binance de olmaz benim icin.

Binance pool ile Ethermine arasinda gozlemlediginiz farki paylasir misiniz?

Ethermine'in yeni odeme politikasini pek begenmedim acikcasi, gecebilirim ben de ama sizin de dediginiz gibi 3-4 saat oyun oynuyorum. Kapattigim zaman ortalamanin dusmesi nedeniyle olmasi gerekenden dusuk yatiracaksa Binance de olmaz benim için.

Benim ortalama daha iyi oluyor o yüzden Binance pool geçtim ve her gün ödemesi daha iyi olacak açıkcası.

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bendede 5600 xt gaming mx ekran kartı var.
Mekanik klavye alabilmek için 1 ay boyunca mining yapsam ne kadar kazanırım?
Bilgisyarımı kulllanırken arkaplanda mining yaparsam eğer bir problem olurmu?
Ve hangi mininge,hangi programa yönelmeliyim?
Cevaplarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı