RX 5600 XT mining yapmak

Berk Özmet

Hectopat
Merhaba 2 gün önce mining yapmaya başladım fakat yaptığım OC'de ara sıra çöküyor hayliyle yattıktan sonra belli bir süre sonra bilgisayar çökünce sabaha kadar olan kalan süre boşa geçiyor ve kazım yapamıyorum RX 5600 XT kullanan varsa OC ayarı önerisinde bulunabilir mi?

Merhaba 2 gün önce mining yapmaya başladım fakat yaptığım OC'de ara sıra çöküyor hayliyle yattıktan sonra belli bir süre sonra bilgisayar çökünce sabaha kadar olan kalan süre boşa geçiyor ve kazım yapamıyorum RX 5600 XT kullanan varsa OC ayarı önerisinde bulunabilir mi?

Hocam durumlar nedir sizde halen mining yapıyor musunuz? Fakirlik bu dünyadaki en kötü durumdur. Artık oyun değil mining zamanı.
Bende de 5600 XT Gaming MX var. Mining yapmayı düşünüyorum.
YouTube'da bir dayının videosunu izledim. Direkt mod atmış 5600 XT ekran kartına.
Sizde mining yaparken mod atıp üstüne OC mi yaptınız yoksa direkt olarak OC ile mining mi yaptınız, yapıyorsunuz?
Bu arada 5600 XT kullanan kullanıcılar bilgi verirse sevinirim.

Hocam durumlar nedir sizde halen mining yapıyor musunuz? Fakirlik bu dünyadaki en kötü durumdur. Artık oyun değil mining zamanı.
Bende de 5600 XT Gaming MX var. Mining yapmayı düşünüyorum.
YouTube'da bir dayının videosunu izledim. Direkt mod atmış 5600 XT ekran kartına.
Sizde mining yaparken mod atıp üstüne OC mi yaptınız yoksa direkt olarak OC ile mining mi yaptınız, yapıyorsunuz?
Bu arada 5600 XT kullanan kullanıcılar bilgi verirse sevinirim.

25 gün falan yaptım yaklaşık 600 TL civarında getirisi olacaktı lakin parayı çekmeden hem dolar düştü hem de Ethereum düştüğü için bana 350 lira civarında para gelmişti bende sinirlenip daha da yapmamıştım mining aklında bir soru varsa sorabilirsin.

Hocam bende 5600 xt gaming mx ekran kartı var.
Mining yapacağım artık.Para yok başka şeylerde yazardımda neyse.Et yemem lazım benim :D

Hocam şimdi ben 5600 xt kartım için mining yapmak istediğim phoneix miner kullanacağım.Bu clienti öneririmisiniz yada siz hangi clienti kullandınız.
Ekran kartlarına mod atıp sonrada afterburner ile oc yapıyorlar.
Bunlarda hangilerini önerirsiniz?
Nasıl bir mod atmam gerekir ve mod atmak şart mı?
Oc ayarları neler olmalıdır?
Miner clienti öneriniz nedir?
Bu genel sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim hocam youtubeda benim kartımla ilgili video göremedim güncel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı