RX 5600 XT sistemde oyun oynarken ekran gitti

MEnes54

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynuyordum birden ekran gitti siyah oldu sonra oyundan çıktım ve ekran kartına bir şey oldu ekran kartım RX 5600 XT masaüstünde sağ tık yapınca AMD Radeon Denetim Masası falan çıkıyordu o çıkmıyor görev yöneticisinde ekran kartı gözükmüyor ekran kartı sürücüleri yüklü değilken böyleydi sürücülerimi silindi acaba nedir sizce? Bir de aygıt yöneticisinde ekran kartının üstünde sarı ünlem işareti var.

Arkadaşlar oyun oynuyordum birden ekran gitti siyah oldu sonra oyundan çıktım ve ekran kartına bir şey oldu ekran kartım RX 5600 XT masaüstünde sağ tık yapınca AMD Radeon Denetim Masası falan çıkıyordu o çıkmıyor görev yöneticisinde ekran kartı gözükmüyor ekran kartı sürücüleri yüklü değilken böyleydi sürücülerimi silindi acaba nedir sizce? Bir de aygıt yöneticisinde ekran kartının üstünde sarı ünlem işareti var.

Ekran kartı kapanmış, sonrasında devre dışı kalıp sürücü silmiş, genelde güç yetmediğinde olur, sürücüyü tekrar kurarsanız düzelir, güç sorununu çözmeniz lazım.

Merhaba, RX 5000 serisinde normal bir durum aynı hata ile bende karşılaştım, dostum tek yapman gereken Aygıt Yöneticisi'nden kartı devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmen eğer olmaz ise yardımcı olurum.

Eski PSU da 8 pin yoktu 6 pin vardı o yüzden çalışmıyordu yeni PSU aldım oldu çalıştı 1-2 aydırda kullanıyorum bir sıkıntı olmamıştı tam oturmadığında çalışmıyor zaten

Siz güç soketini çıkarıp tekrar takın, iyice otursun, kartıda slota doğru biraz bastırın, slotta oynamış olabilir, o şekilde test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı