RX 5600 XT Sistemde Oyunlarda Siyah Ekran

Etonon

Hectopat
Merhaba bu AMD'nin yazılımsal sorunları canımı çok sıkmaya başladı. Yeni aldığım için canımı bayağı sıkıyor. AC: Odyssey, Kingdom Come Deliverance, WWE 2K20 gibi oyunlarda siyah ekran almaktayım. Bunun herhangi bir çözümü yok mudur? CS:GO, Call of Duty Warzone veya League of Legends gibi oyunlarda bu sıkıntıyı yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alma kardeş alma... 5600XT daha dün aldım. Önceden de RX 470 vardı. Sürekli siyah ekran, oyundan atma, Driver'ın kapanması. Çile vallahi çile. 5600XT'de aynı şekilde. Uzak dur AMD ekran kartlarından en azından adam gibi Driver'lar çıkarana kadar. Resimdeki gibi saçma sapan değerler veriyor kart.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    76,9 KB · Görüntüleme: 110
Yakında ekran kartı alacak arkadaşım RX 5600XT düşünüyordu almamasını söyledim durumu anlattım, 1660 Super aldı en azından kafası rahat olur kaç konu olmuştur AMD kartı ile sorun yaşayan umarım sorununuzu çözersiniz.

Hocam bende sistem toplamayı düşünüyorum aklımda da GTX 1660S var ama biraz da ileriye dönük bir sistem olması için aklıma RTX 2060'da geliyor, bütçemi zorlayıp RTX 2060 almaya değer mi?

Bende araştırma yaparken GameGaraj sitesinde hazır bir sistemde(aquarius 5an-x) taksit seçeneği olduğu için özelleştirme yaparak Palit RTX 2060S Dual 8 GB modeline kaydım hem sistemi direk toplamış oluyorum hem de taksit seçeneği var fakat internette ve Technopat sitesi incelemesinde 81 derecelere ulaşıyor bu kart. Bu sıcaklıklar bir sorun yaratır mı acaba? Pek fazla bilgim yok bu durum hakkında fakat 80 dereceler limit değil mi?

Geri
Yukarı