RX 5600 XT WattMan hatası veriyor

AyberkOrnk

Hectopat
Bilgisayar sürekli oyun oynarken kapanıyor. Her kapandığında bildirim olarak WattMan ayarların sıfırlandı diye bir bildirim çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? PSU'dan kaynaklı mı? Ekran kartından kaynaklı mı?

KS
A

AyberkOrnk

Hectopat
Genellikle Rainbow 6 Siege'de kapanıyor. Şu an farklı bir oyun oynamıyorum ama Valorant girmiştim. Graphics drivers crashed hatası verip oyundan atmıştı.

kino

Kilopat
Güç kaynağın da fena gelmedi bana. Ama sürücü çöküyorsa kötü. 20.9.1 sürücüsüyle de aynı sorun mu var?

KS
A

AyberkOrnk

Hectopat
20.9.1 kullanıyordum. Güncelledim 20.9.2 bundan dolayı olduğunu düşündüm. Eski sürüme döndüm yine de kapanıyor.
Dosyalarında bir hata olabilir bu gün format atacağım zaten.
Windows uygulamalarını açamıyorum. Filmler ve TV, Microsoft Store tarzı uygulamalar.

kino

Kilopat
20.9.1 kullanıyordum. Güncelledim 20.9.2 bundan dolayı olduğunu düşündüm. Eski sürüme döndüm yine de kapanıyor.
Dosyalarında bir hata olabilir bu gün format atacağım zaten.
Windows uygulamalarını açamıyorum. Filmler ve TV, Microsoft Store tarzı uygulamalar.

Bir format at, BIOS güncelle üzerine de CMOS temizliği yap (pili söküp, bekleyip geri takma). Baştan aşağı sıfır, eksiksiz sistem olsun. Daha da hata veriyorsa ne diyeyim.

Yigido35

Picopat
Dostum Discord kullanıyor musun? Tam olarak anlayamadım da oradan anlatsan daha iyi olur gibi.
Güç limitini amd driverından +%50 yapamıyorum. Max 20 yapabiliyorum.
MSI Afterburner dan dene. Discord kullanıyorum.

Yukarı