RX 5600XT için MSI Gaming X vs Sapphire

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
2.elde Sapphire'nin test sonucunu bekliyorum yarın hemen sipariş edeceğim. MSI 3K'den 2900'e iniyor, Sapphire 2650 zorlayarak belki 2600 yaparım. Param Güvende ücreti falan verince 400'e yakın fiyat farkı çıkıyor. Vermeye değer mi? Kartın WattMan alıp almadigini anlamam için hangi testleri yaptirmam lazim? Furmakt yaptirdim bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.elde Sapphire'nin test sonucunu bekliyorum yarın hemen sipariş edeceğim. MSI 3K'den 2900'e iniyor, Sapphire 2650 zorlayarak belki 2600 yaparım. Param Güvende ücreti falan verince 400'e yakın fiyat farkı çıkıyor. Vermeye değer mi? Kartın WattMan alıp almadigini anlamam için hangi testleri yaptirmam lazim? Furmakt yaptirdim bekliyorum.

Şahsen ucuz olanı alıp geçerim. VRAM yüklenen oyunlarda iyice deneyin.

Hocam bana soracak olursanız Sapphire almayın lütfen, MSI Gaming X iyi bir modeldir lütfen onu tercih edin.

Sapphire'nin neyi var hocam?

RDR2'yi söyleyeceğim ancak yoksa baska hangi oyunlar var?

RDR2 olur Forza Horizon olur. Sapphire AMD kartlara gereksiz OC yapıyor bazen. Bu yüzden fabrika çıkışlı sorun yaşayan kişiler görüyoruz (RX590 gibi). Bunun çözmüde kolay zaten Radeon Software'den frekansı kısıp geçiyorsun.

Hocam Sapphire kartların lehim ve parça kaliteleri gerçekten iyi değil, kim ne derse desin Sapphire iyi bir kart üreticisi değil.
Asus Dual nasıl hocam? Garanti etiketi açılmış dedi,neden oldugunj sordum. Cevap gelince yazayım.

@DeadsCrazy hocam önceki konulara baktım Sapphire kullandım demişsiniz sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı