RX 5600XT model tavsiyesi MSI Mech vs ASUS TUF

SIFIRBİR

Hectopat
Daha fazla  
MSI Radeon RX 5600 XT Mech OC 6 GB GDDR6 192 Bit ekran kartı-Ryzen 5 3600.
ASUS TUF 3 Radeon RX 5600 XT OC Evo 6 GB GDDR6 192 Bit ekran kartı-Ryzen 5 3600.
Sizce hangisi F/P açısından daha iyi yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş ASUS TUF modelini öneririm. Sıcaklık konusunda rahat edebilirsin, istersen Donanım Arşivi Youtube kanalından, bir sistem toplamıştı test ediyordu, orayada bakabilirsin.

2 haftadır araştırıyorum pazartesi günü alıcam ben de, şu videoyu izlersen aradaki farkları anlarsın. Diğer modellerin yüksek fan devrinde çalışıp iyi soğuttuna bakma, Sapphire en mantıklı seçim bence. Fiyat olarak da diğerlerine göre çok daha uygun. Asus Tuf almak istiyordum ben hattta burada başlık açmıştım Sapphire neden ucuz diye şüpheleniyordum. Performans/Fiyat/Soğutma olarak en mantıklı seçim Sapphire.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

THICC III kullanıyorum. Kasamın sadece egsoz fanı çalışıyor, henüz öndeki 3 fanı bile açamadım (Kabloları bağlayacağım daha 🙃) , dahası kasam masamın altında egsoz fanı duvara çok yakın, buna rağmen Max. tam yükte 75 derece. Fan hızlarıyla oynamadım.

THICC III kullanıyorum. Kasamın sadece egsoz fanı çalışıyor, henüz öndeki 3 fanı bile açamadım (Kabloları bağlayacağım daha 🙃) , dahası kasam masamın altında egsoz fanı duvara çok yakın, buna rağmen Max. tam yükte 75 derece. Fan hızlarıyla oynamadım.
knk 75 derece fazla ama ben asus uf aldım :D

Geri
Yukarı