RX 5600XT Oyunlarda Kaç FPS Alır?

jordi el pinno

Centipat
Arkadaşlar sistemim:
R5 3500X
Sapphire RX 5600XT
8 GB RAM
Kaç FPS alırım sizce?

Ekran Görüntüsü (5).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü satın aldın mı yoksa alacak mısın? "Sistemim" diye bahsettiğine göre almışsın demektir. Kaç FPS alırım gibi bir soru sorulmayacağını içten içe bildiğini düşünüyorum. Her oyunda aynı FPS'i alamayacağına göre "X oyunda kaç FPS alırım?" şeklinde sorman daha akıllıca olurdu.

Hangi oyunda kaç FPS alacağına küçük bir YouTube veya Google araması ile ulaşabilirsin.

Ürünü satın aldın mı yoksa alacak mısın? "Sistemim" diye bahsettiğine göre almışsın demektir. Kaç FPS alırım gibi bir soru sorulmayacağını içten içe bildiğini düşünüyorum. Her oyunda aynı FPS'i alamayacağına göre "X oyunda kaç FPS alırım?" Şeklinde sorman daha akıllıca olurdu.

Hangi oyunda kaç FPS alacağına küçük bir YouTube veya Google araması ile ulaşabilirsin.

Sistemi almadım almayı düşünüyorum hesabım ban yediği için bu hesabımdan yazıyorum
RAM'e ikinci bir RAM takın daha performanslı olur ve RX 5600XT RTX 2060 rakibi bir karttır FPS sonucu 3 aşağı 5 yukarı aynıdır

Sapphire RX 5600XT'yi tercih ediyorum

Bütçeyi 200 TL arttırarak daha iyi olan bir sistem alabilirsiniz. Donanım arşivi son videosuna bakabilirsiniz.

O sisteme baktım FPS değleri iyi gibi 16 GB RAM işlemcisi vs. daha iyi ama ekran kartı 5600XT daha iyi bence 300 TL cebime kalır 8 GB daha alırım.
Ürünü satın aldın mı yoksa alacak mısın? "Sistemim" diye bahsettiğine göre almışsın demektir. Kaç FPS alırım gibi bir soru sorulmayacağını içten içe bildiğini düşünüyorum. Her oyunda aynı FPS'i alamayacağına göre "X oyunda kaç FPS alırım?" Şeklinde sorman daha akıllıca olurdu.

Fortnite RDR2 Witcher assasin Creed gibi oyunlardan bahsediyorum internette videoları var fakat i9 işlemci ile test ediyorlar.
Bu sistem kaç yıl gider sizce FPS olarak düşer evet ama sorun çıkartır mı ekran kartı Sapphire markasını ilk defa kullanacağım da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı