RX 5600XT XFX FurMark sonuçları nasıldır?

sakal5323

Hectopat
RX 5600XT XFX modeli ekran kartımı FurMark testine soktum. 4K sonuçları iyi mi kötü mü pek anlamam stres testi işinden. Durum nedir?

DDDD.PNG

Baktım sol tarafta duruyor.
Yazılım olarak yazıyor her şey sizin ekran kartı daha iyi durumdamı ondan bir bahsetseniz.

Dosya Ekleri

• ffff.PNG
    ffff.PNG
    63,9 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Normalde aşağı yani sağ taraftaydı performans tarafı az önce sol tarafa aldım test ettim aralarında hiçbir fark yok acaba rica etsem siz BIOS ayarınızı bana atabilir misiniz sizinkini kurayım belki düzelir bu arada kart çift fanlı üç fanlı değil.

Normalde aşağı yani sağ taraftaydı performans tarafı az önce sol tarafa aldım test ettim aralarında hiçbir fark yok acaba rica etsem siz BIOS ayarınızı bana atabilir misiniz sizinkini kurayım belki düzelir bu arada kart çift fanlı üç fanlı değil.

Sana atacağım programı kullanarak göndereceğim BIOS'u kurarsan bu hale getirebilirsin. Ama şundan emin olmamız gerek; Senin kartının modeli ne? Siparişler kısmından ürünün linkini atabilirsen doğrulayalım.

Evet benimkinin aynısı. Aşağı bıraktığım BIOS'u amdvbflash programıyla kurabilirsin. Onun linki de şu AMDVbFlash Download Version 3.04. Load ımage dedikten sonra bu dosyayı yükleyip program tuşuna bastığınızda birkaç saniye içinde kuruyor. Bilgisayara restart attığınızda Radeon Software'dan olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Şimdi fark ettim, BIOS dosyasını buraya yükleyemiyorum. Mail adresinizi verirseniz oradan göndereyim.

Geri
Yukarı