RX 570 21.3.1 sürücüsü stabil mi?

Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 1 defa sürücü kurulumu esnasında ekran gitti ve geldiğinde eski tüplü televizyonlar gibi karıncalanma oldu ardından sürücüyü kurduktan sonra düzeldi. Yeni bir ayar da eklenmiş.

Şu anlık bilgisayarda herhangi bir FPS düşmesi bilgisayarın aniden kapanma durumu gibi bir sorunu var mı?

Şu anlık bilgisayarda herhangi bir FPS düşmesi bilgisayarın aniden kapanma durumu gibi bir sorunu var mı?

FPS düşmesi RX 5500XT'ye geçtiğimden itibaren var. Karttan mıdır yoksa sürücüden midir bilmiyorum. Bu 21.3.1 sürümüne özel değil yalnız, bundan önceki sürümlerde de aynıydı.

Ben dün veya önceki gün (tam hatırlamıyorum) gece 1 sürücü hatası 2 WattMan yedim.

Hocam peki ben bu sürücüyü değil de daha eski ve stabil sürücü nereden indirebilirim ve Valorant'ta hata vermeyen.
Hocam 20.11.2 sürümü için bence bir sitesini kontrol edin. Eğer bulabilirseniz sitesinden indirmenizi öneririm tabii ki. Sürücü önemlidir, 3. parti yerlerden indirmeye olumlu yaklaşmam şahsen.

Hocam 20.11.2 sürümü için bence bir sitesini kontrol edin. Eğer bulabilirseniz sitesinden indirmenizi öneririm tabii ki. Sürücü önemlidir, 3. parti yerlerden indirmeye olumlu yaklaşmam şahsen.

Hocam kendi sitesinde 20.11.2 sürücüsü indiriliyor.
Ekran Görüntüsü (180).png

(WHQL) yazıyor sizce indireyim mi?

Peki Valorant'ta bir sorun çıkartır mı?
Bende çıkartmamıştı. XFX RX 570 4GB kullanıyorum memnundum şahsen. Şimdi görünce benim de geçesim geldi. :D Yarın 20.11.2'yi tekrar kuracağım. Planlarım o yönde.

Geri
Yukarı