RX 570 4 GB ile RVN Coin Nasıl Kazılır?

Arkadaşlar selam, geceleri RX 570 4 GB ile rvn coin kazmaya karar verdim. Kartım XFX RX570 4 GB OC ve UV işlemine yardım edip nasıl kazıma başlayacağım hakkında yardım edebilir misiniz?

Binance hesap aç spot cüzdan yatırma rvn ara yatırma adresi al.
Nbminer veya kawpow miner indir.
Miner a cüzdanını gir stratum-ravencoin.flypool.org:3333 bu kazım adresin.
Buradan cüzdan numaran ile takip edebilirsin. > https://ravencoin.flypool.org/?theme=dark
Ayrıca şu an aşağıda tablodan da maden ve getiri bakabilirsin.

fdfdf.PNG

RX 570 4 GB Armor Grafik kartım ile denediğimde 8 ile 7 has rate alıyorum Ve sıcaklığı bir türlü 75°C
Altına indiremedim sıcaklıdan korktuğum için devam etmekten kuşkulanıyorum var mı?
Tavsiyesi olan Windows üzerinden NBmiber ile yapıyorum.
Fan ayarlarını AMD Radeon Software Adrenalin üzerinden yapıyorum.
Ekran kartını Bilgi işlem olarak ayarladım.

Son düzenleme:
RX 570 4 GB Armor Grafik kartım ile denediğimde 8 ile 7 has rate alıyorum Ve sıcaklığı bir türlü 75°C
Altına indiremedim sıcaklıdan korktuğum için devam etmekten kuşkulanıyorum var mı?
Tavsiyesi olan Windows üzerinden NBmiber ile yapıyorum.
Fan ayarlarını AMD Radeon Software Adrenalin üzerinden yapıyorum.
Ekran kartını Bilgi işlem olarak ayarladım.
TeamRedMiner kullanın.
GPU-Z indirin ve fotoğraf ekleyin belleklere bakalım.
Ben size OC+UV ayarları atarım.

Eki Görüntüle 1137622

Miner programlarında fark ediyor mu bu kadar? 2miner havuzunda kazacağım için oranın vereceği program kullanmak mantıklı geldi.Eki Görüntüle 1137671
Ayarları Software-performans-sağ üstteki 3 noktadan yükle seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Ayarları Software-performans-sağ üstteki 3 noktadan yükle seçeneği ile kullanabilirsiniz.
Profili yüklediğimde mininge başladığım anda ekran gidiyor.(2 defa denedim birinde beyaz diğerinde siyah ekran oluyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı