RX 570 400W PSU Yeterli mi?

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
.
Elimde bu PSU var sizce yeterli mi çoğu sistem güç hesaplama sisteminde yeterli geldi.

Yeterli fakat 80+ sertifikası olmadığı için 1 sene sonra PSU almak zorunda kalacaksınız. 1 sene sonra verimliliği düşecek ve gücü düzgün veremeyecek.

Bu güç kaynağından almayın, yükte bağırıyor resmen.

Şu an kullanıyorum 2 haftadır emin misiniz bağırdığına gayet rahat kullanıyorum.
Yeterli fakat 80+ sertifikası olmadığı için 1 sene sonra PSU almak zorunda kalacaksınız. 1 sene sonra verimliliği düşecek ve gücü düzgün veremeyecek.

1 Sene sonra değiştiririz ama 2 hafta önce aldığım için şu an değiştirmem mümkün değil.

Şu an kullanıyorum 2 haftadır emin misiniz bağırdığına gayet rahat kullanıyorum.

1 Sene sonra değiştiririz ama 2 hafta önce aldığım için şu an değiştirmem mümkün değil.
İade edebiliyorsanız tavsiyem hemen iade edin,400W ilerki aylarda sıkıntı yaratabilir keşke konu açsaydınız da öyle alsaydınız,iade ettiğinizi varsayarak bunu tavsiye edebilirim Corsair VS550 550W 80+ 12CM FANLI GUC KAYNAGI (CP-9020171-EU) | Trendyol

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar biraz araştırdım burada 350W diyor RX 570 almaya karar verdim herkese cevapları için teşekkür ederim bir de ben ağır oyunlar oynamıyorum şu anlık Valorant LoL bir de GTA 5 oynarım bunların güç tüketimine etkisi olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı