Çözüldü RX470 X3440 400W PSU yeterli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
RX470 alacağım bir de Intel Xeon X3440 işlemcim var bunları 400W PSU ile oyun oynayabilir miyim?
Overclock yapmayacağım.

En sağlıklısı olacaktır hocam. Attığım PSU'yu alabilirsiniz, hem geleceğe dönük olur hem de fiyatı uygun.

Simplicity High Power markasının en alt tier sınıf ürünüdür. Ucuz olması tesadüf değil. Vallahi içime sinmedi bu modeli alması. Belirtmek istedim.

20-30 derken fiyat yükseldi ama 450TL cepten çıkmışken en azından bu ürünü almasını isterdim arkadaşın. Bu ürün 650W gözükse de 12V kanalından 648W verebiliyor. Simplicity 700W gözükse de 12V kanalından 630W verebilir. Bunun dışında teknolojik olarak da CM MWE 650W 80+ önde DC to DC, LLC gibi yeni nesil özellikleri barındırıyor.

Simplicity High Power markasının en alt tier sınıf ürünüdür. Ucuz olması tesadüf değil. Vallahi içime sinmedi bu modeli alması. Belirtmek istedim.

20-30 derken fiyat yükseldi ama 450TL cepten çıkmışken en azından bu ürünü almasını isterdim arkadaşın. Bu ürün 650W gözükse de 12V kanalından 648W verebiliyor. Simplicity 700W gözükse de 12V kanalından 630W verebilir. Bunun dışında teknolojik olarak da CM MWE 650W 80+ önde DC to DC, LLC gibi yeni nesil özellikleri barındırıyor.

Hocam, forumda veya herhangi bir yerde sıkıntı yaşayanı görmedim. Çoğu kişinin tavsiyesi üzerine tavsiye ettim. Bence de güzel PSU. Attığınız PSU da gayet güzel, onu da alabilir arkadaş.

Hocam, forumda veya herhangi bir yerde sıkıntı yaşayanı görmedim. Çoğu kişinin tavsiyesi üzerine tavsiye ettim. Bence de güzel PSU.

Cidden en alt sınıf ürün High Power için. İçime sinmedi. Cooler Master benim önerdiğim model cidden daha önde verilen farka değer. Karar gene satın alacak olan arkadaşın. Bu arada yanlış anlamayın biraz o PSU modeli ile ilgili olumsuz yorumlar görmüştüm.

Cidden en alt sınıf ürün High Power için. İçime sinmedi. Cooler Master benim önerdiğim model cidden daha önde verilen farka değer. Karar gene satın alacak olan arkadaşın. Bu arada yanlış anlamayın biraz o PSU modeli ile ilgili olumsuz yorumlar görmüştüm.
Attığınız CM güzel model hocam, eyvallah ona lafım yok. Ben sadece en uygun fiyat ve kalite skalasında değerlendirmiştim. Forumda bayağı öneren kişi ve destekleyen kişi gördüğüm için önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı