Çözüldü RX 570 8 GB aygıt güncellenmiyor Kod43 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ChainLee

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RX 570'i sitesinden Windows 10 64 Bit son sürümü indirip kuruyorum fakat güncelleme bitince Windows otomatik olarak durduruldu diyor ve bilgisayar yeniden başlatılıyor. Geri açılınca aygıt yöneticisinde RX 570 series olarak ekran kartı gözüküyor fakat içine baktığımda sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) böyle bir hata veriyor. Sürücüyü kaldırıp yükledim, format atıp yeniden yükledim sorun aynı. Bunun bir çözümü var mıdır? @Recep Baltaş.

Çözüm
BIOS ayarını fabrika haline getirince çözüldü.
Madencilik için BIOS sürümü değiştirilmiş bir ekran kartı almışsınız sanırım. BIOS sürümünü orijinal haline getirerek çözmüştüm.

Hocam sorunu düzelttim kartın testlerini de yaptım kart gayet sağlam FurMark ve PassMark testleri uyguladım kartı aldım şu an sorunsuz kullanıyorum sorunu ise gece BIOS'un modlanması ile oluştuğunu ve BIOS'un sıfırlanması ile çözüldüğünü öğrendim techpowerup sitesinden ürünün orijinal BIOS'unu bulamadım ya da ben yanlış yere baktım sonrasında kartın üzerinde Dual BIOS anahtarını gördüm ve ikinci BIOS'a geçirdim sorun düzeldi şu an sıkıntısız kullanıyorum hocam.
BIOS ayarını fabrika haline getirince çözüldü.
Madencilik için BIOS sürümü değiştirilmiş bir ekran kartı almışsınız sanırım. BIOS sürümünü orijinal haline getirerek çözmüştüm.

Hocam sorunu düzelttim kartın testlerini de yaptım kart gayet sağlam FurMark ve PassMark testleri uyguladım kartı aldım şu an sorunsuz kullanıyorum sorunu ise gece BIOS'un modlanması ile oluştuğunu ve BIOS'un sıfırlanması ile çözüldüğünü öğrendim techpowerup sitesinden ürünün orijinal BIOS'unu bulamadım ya da ben yanlış yere baktım sonrasında kartın üzerinde Dual BIOS anahtarını gördüm ve ikinci BIOS'a geçirdim sorun düzeldi şu an sıkıntısız kullanıyorum hocam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı