RX 570 almak mantıklı mı?

claviculaex

Decapat
Şu an bütçem fazla olmadığı için RX 570'li bir sistem almak istiyorum ancak bu wattman ve ekran gitmesi gibi sorunları yüzünden korkuyorum. Fazlasıyla kararsızım bu yüzden. hiç bir sorun yaşamadan RX 570 kullanan var mı acaba? En sonunda 1650 ye yöneleceğim bu gidişle.

bir de genelde wattman hatalarında işletim sistemi Windows 10 gözüküyor. Windows 7'de bu hataları alan var mı?

Hiçbir sorun yaşamadan RX 570 kullanan var mı acaba?
Buraya baya güldüm. Aşağılama amacıyla değil gerçekten komik bulduğum için güldüm. 😀 Dostum 2-3 kişi sorun yaşadığı zaman herkes yaşıyor diye bir şey yok. Diğer marka/modellerde de farklı sorunlar olabiliyor. RX 570 Nitro+ kullanıyorum ve tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çok fazla satıldığı için bu tarz konular açılması normal. RX 570'in F/P olarak rakibi yok. Kendim kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum.

Son düzenleme:
RX570 VS GTX1650 Testinde gördüğün gibi aradaki fiyat farkına değmiyor. RX570 alacaksan en son Windows 10 sürümünü kullanmalısın ki en yüksek performansı alasın.

Buraya baya güldüm. Aşağılama amacıyla değil gerçekten komik bulduğum için güldüm. 😀 Dostum 2-3 kişi sorun yaşadığı zaman herkes yaşıyor diye bir şey yok. Diğer markalarda da farklı sorunlar olabiliyor. RX 570 Nitro+ kullanıyorum ve tavsiye ederim.
hocam valla burdaki rx570 konularını okumaktan paranoyak hale geldim. 570 almak için bi tutunacak dal arıyorum valla :D

Şu an bütçem fazla olmadığı için RX 570'li bir sistem almak istiyorum ancak bu wattman ve ekran gitmesi gibi sorunları yüzünden korkuyorum. Fazlasıyla kararsızım bu yüzden. hiç bir sorun yaşamadan RX 570 kullanan var mı acaba? En sonunda 1650 ye yöneleceğim bu gidişle.

bir de genelde wattman hatalarında işletim sistemi Windows 10 gözüküyor. Windows 7'de bu hataları alan var mı?
Efendim o hatlar yok* rx 570 1650 den güçlü yer yerde 1060 ı yakalayan bir kart 1650 alıp 40fps oyun oynamayın paranız boşuna gitmesin Rx 570 vulkan destekli oyunlarda 1070 le aynı değerleri veriyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı