RX 570 almak mantıklı mı?

oscorp

Hectopat
RX 580'den aşağı düşmek istemiyorum ama 1000 TL'nin altındaki tek seçenek bu. İkinci el almaya şu an sıcak bakmıyorum. Önümde daha zaman olduğundan fikirlerim değişebilir. Sizce ne yapmalıyım?

Dostum aynı durumdayım ve kararsızım. Taksitle 580 mı alsam 570 alıp geçsem mi çok kararsızım. Veya 2. El 580 mi alsam diyorum. Hani çok değişik. İkinci elde çok sıcak bakmıyorum açıkçası sonuçta adam o karta neler yaptı bilemezsin.

0 alacaksanız 1650 super. Bütçeyi biraz arttırmak gerekir ama değer. Inno 3d ve galax kartlarıni indirimli bulabilirsiniz.

2. elde de rx 580 bakılabilir.

Bu kartları almak kumar oynamak gibi. Yani aldığında wattman hatası olacak mı olmayacak mı, veya başka sorunlar yaşayacak mısın hiç belli olmuyor. Bu kartları kullanıp sıkıntı yaşayan insan çok ve RX590 kullanırken bende çok sorun yaşadım ve 300 TL daha koyup GTX1660 almadığıma pişman oldum fazlasıyla. İlla alacaksan ikinci el düşün. Ama sana tavsiyem GTX 1650 SUPER bak sıfır veya ikinci el bulursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı