RX 570 almak mantıklı mı?

Şu an bütçem fazla olmadığı için RX 570'li bir sistem almak istiyorum ancak bu wattman ve ekran gitmesi gibi sorunları yüzünden korkuyorum. Fazlasıyla kararsızım bu yüzden. hiç bir sorun yaşamadan RX 570 kullanan var mı acaba? En sonunda 1650 ye yöneleceğim bu gidişle.

bir de genelde wattman hatalarında işletim sistemi Windows 10 gözüküyor. Windows 7'de bu hataları alan var mı?
RX 570 sahibiyim, aldığımdan beri sıfır problem ile kullanıyorum windows 10 ile beraber.

Evet mantıklı. 1650'ye daha fazla para bayılacağına daha güçlü ve daha ucuzunu almak en mantıklısı. O dediğin hatalar bir kaç kişide oluyor diye herkesin başına gelmiyor. Kararsız kalmana gerek bile yok. RX 570 tam bir f/p örneği.

Yaklaşık 3 aydır kullandığım ıtx modelınden son derece memnunum acıkcası gerçekten tam bir fiyat performans canavarı.Almanı öneririm ve wattman konusunda da overclock ıcın duzgun bır fan sıstemıyle basarılı sonuclar alırsın,wattman gayet ıyı bır yazılım.

çoğu kişi yazdığı için cevap olarak yazayım. 570 1650den daha iyi bi kart biliyorum. inno3d 1650 , 1199 lira olduğu için fiyatı en yakın kartı yazdım aslında.

Hocam buradaki RX 570 konularını okumaktan paranoyak hale geldim. 570 almak için bi tutunacak dal arıyorum. :D

Sapphire RX 570 Nitro+ modelini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ben Yukko'dan almıştım, müşteriyle ilgileri de çok güzel. Eminim sorun yaşarsanız yardımcı olacaklardır.

çoğu kişi yazdığı için cevap olarak yazayım. 570 1650den daha iyi bi kart biliyorum. inno3d 1650 , 1199 lira olduğu için fiyatı en yakın kartı yazdım aslında.
1119 lira olması bir şey değiştirmeyecek, hatta RX 570 ile aynı fiyatta olsalar gene alınmayacak bir kart çünkü performansı 2019 için yeterli değilken önümüzdeki seneleri siz düşünün. Eğer NVIDA tarafında bir kart düşünüyorsanız bir şekilde ve en minimum olarak 1660 veya 1060'a yönelin. 1050 Tİ, 1650 gibi kartları almanın hiçbir mantığı yok.

Önceden Sapphire RX570 PULSE kullanıyordum şimdi de Sapphire RX570 PULSE ITX kullanıyorum. Gayet sağlam bir kart. Pulse modeline de çoğu kişi olumsuz yaklaşıyordu fakat aldım ve memnunum. Isınma sorunu vs. de yaşamıyorum açıkcası maksimum 69-70 derece kart. Dolar şu seviyedeyken ve NVIDIA fiyatları bu kadar yükseltmişken başka seçenek görünmüyor gibi.

Burada açılan RX570 "problem" konuları olabilir. Ancak bundan çok daha fazla insanın problemsiz bir şekilde kullandıklarını aklınızda bulundurun. Kendim kullanıyorum, ileride işlemcimi ve RAM'i yükseltip 2-3 sene sonra da ekran kartımı yükselteceğim. Kesinlikle F/P olarak rakipsiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı