Çözüldü RX 570 aygıt yöneticisinde ünlem işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aratus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda ekran kartım gözükmüyor ve driver uygulaması bugün açılmadı silinmiş gibi yok oldu fotoğraflarını koyduğum gibi bir hata alıyorum ekran kartım görünmüyor yardımcı olur musunuz? DDU ile sürücü kaldırma yap demişlerdi ama onu yaparsam eğer bilgisayarımdaki her şey silinir mi format atılmış gibi çünkü önemli şeyler var yedeklemedim yardımcı olur musunuz? Bugün PC açılırken ekran kartı görünmediğinden zor açıldı reset atmak zorunda kaldım. Denetim masasında sadece AMD software ve chipset drivers yüklü aygıt yöneticisinde ünlem işareti var ve DirectX tanı aracında hata kodu var. Normal olarak Google dolaşırken fare tekerleğiyle sayfaları aşağı kaydırınca ekranda yırtılma oluyor gibi oda sanırım ekran kartı gözükmüyor diye değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-09 122148.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 122148.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran görüntüsü 2022-12-09 122209.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 122209.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 79
  • Ekran görüntüsü 2022-12-09 122311.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 122311.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 74
Çözüm
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim sorunumu çözdüm ^^ DDU ile güvenli modda kaldırıp sildim yeni driverları yükledim ve sorunum çözüldü.
@Aratus Hayır DDU sadece grafik kartiyla ilgili sürücüleri siler, kullanımı da basittir zaten. Aygıt Yöneticisinde ekran kartı kod 43 hatasını mı veriyor acaba kontrol edebilir misiniz?

@Aratus hayır DDU sadece grafik kartiyla ilgili sürücüleri siler, kullanımı da basittir zaten. Aygıt yöneticisinde ekran kartı kod 43 hatasını mı veriyor acaba kontrol edebilir misiniz?

Fotoğrafta göründüğü üzere Radeon RX 570 series cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 31' aratın yazıyor.

Dostum bu sürücü hatası kodu oluyor. Yeni sürücü kur ve Windows Update'den sürücü güncellemelerini kontrol et

Dostum bu sürücü hatası kodu oluyor. Yeni sürücü kur ve Windows Update'den sürücü güncellemelerini kontrol et.

İzleyeceğim adımları sırasıyla belirtebilir misin AMD sitesinden en son çıkan sürücüyü DDU falan kullanmadan yükleyip kurup daha sonra Windows'dan güncelleştirmeleri mi yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-09 122311.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 122311.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 20
İzleyeceğim adımları sırasıyla belirtebilir misin AMD sitesinden en son çıkan sürücüyü DDU falan kullanmadan yükleyip kurup daha sonra Windows'dan güncelleştirmeleri mi yapmalıyım?

İlk önce Windows Update güncelleştirmelerini 1 haftalığına duraklat. Daha sonra DDU'yu indir. DDU'yu indirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayarı güvenli modda başlatman gerekiyor. Daha sonra DDU'yu çalıştırıp adımları takip etmen gerekiyor. YouTube'dan bakabilirsin.

DDU bütün bilgisayara format atmıyor değil mi?

DDU ile silmeden önce Denetim Masası'ndan bunları kaldırmalı mıyım?
Silmene gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan bakabilirsin. Fakat başlamadan önce Windows Update'yi duraklatman gerek daha sağlıklı bir sürücü kurulumu için. Ve DDU'yu attığım Technopat rehberinden idirirsen daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:
İlk önce Windows Update güncelleştirmelerini 1 haftalığına duraklat. Daha sonra DDU'yu indir. DDU'yu indirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayarı güvenli modda başlatman gerekiyor. Daha sonra DDU'yu çalıştırıp adımları takip etmen gerekiyor. YouTube'dan bakabilirsin.

Silmene gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan bakabilirsin. Fakat başlamadan önce Windows Update'yi duraklatman gerek daha sağlıklı bir sürücü kurulumu için. Ve DDU'yu attığım Technopat rehberinden idirirsen daha sağlıklı olur.

Teşekkür ederim ama DDU Technopat rehberini göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı