Çözüldü RX 570 boşta 66 derece oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

acar92

Hectopat
1661978982507.png

Arkadaşlar, oyun bile oynamıyorum. Böyle boştayken bile çok ısınıyor kartım. Bunu nasıl düzeltebilirim anlamıyorum.

Oyunlarda sorunum olmuyor bu arada hiç yüksek sıcaklık görmedim.

Hocalarım virüs olduğunu sanmıyorum. Ekran kartının fan(lar?)ı 1100 RPM'de çalışıyor. Büyük ihtimalle arkadaş 1080p yayının yanında 2 tane YouTube videosu açtığı içindir.

Eki Görüntüle 1502850

Ne zamandar beri YouTube videoları ve yayın ekran kartını %100 yüke sokuyor hocam. Ben 20 sekme açıp takılan bir insanım ve böyle bir sorunum yok. Böyle olması imkansız gibi bir şey.

Ne zamandar beri YouTube videoları ve yayın ekran kartını %100 yüke sokuyor hocam. Ben 20 sekme açıp takılan bir insanım ve böyle bir sorunum yok. Böyle olması imkansız gibi bir şey.

Sanmıyorum hocam 100 kullanımı olması bence 2 videodan kaynaklanmaz.

1661980797909.png

Yok hocam ya haklısınız hala aynı ( karaladığım yeri boş verin)

Ekran kartı %100 kullanılıyor gösterirken tam anlamda %100 olmaz aslında. Temel frekansların dışına çıkmaya başlayınca %100 der.

Eki Görüntüle 1502856

Yok hocam ya haklısınız hala aynı ( karaladığım yeri boş verin)
Kaspersky ile tam tarama yapın.

Geri
Yukarı