RX 570 Donanım güncellemesi ardından ekranda oluşan kareler

Teris

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar.

26.04.2019 tarihinde aşağıda bulunan kasayı Vatan Computer'de toplattım.
  • AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9GHz 19MB Önbellek 65W İşlemci
  • MSI B450M GAMING PLUS AM4 AMD Ryzen DDR4 3466+MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart
  • MSI RX570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • Kingston 8GB HyperX FURY Black DDR4 3200MHz CL18 PC RAM
  • WD 250GB Blue SATA 3.0(550MB Okuma/ 525MB Yazma) 3D-NAND SSD Disk

Donanım güncellemesi ya da yüklemesi yaptığımda ekrandaki hatayı alıyorum. Vatan'a kasayı bıraktım çözüm bulamadılar. Teknik servise göndereceklerini söylediler fakat en az 20 iş günü teslim veriyorlar. Hatayı her güncellemede ya da donanın yüklemesinde değil arada bir alıyorum.

Screenshot_2019-06-24-21-56-39.png
Screenshot_2019-06-24-21-57-18.png
Screenshot_2019-06-24-21-56-39.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bunun bolgesel olarak degisigini gordum kendimde, parazitlenme gibi oluyor bende Shadow Tomb Raider oynarken bolgesel olarak ekranda goruyorum. Güncelleme sonrasi mi oldu tabi bilemedim ben hep guncellerim karti guncelleme geldikce. Eski driverlerden kurunca hata oluyor mu denediniz mi?

Valla bunun bolgesel olarak degisigini gordum kendimde, parazitlenme gibi oluyor bende Shadow Tomb Raider oynarken bolgesel olarak ekranda goruyorum. Güncelleme sonrasi mi oldu tabi bilemedim ben hep guncellerim karti guncelleme geldikce. Eski driverlerden kurunca hata oluyor mu denediniz mi?
Bende güncelleme geldikçe güncelleme yapıyorum ama hatayı her güncelleme ya da yüklemede almıyorum. Ayrıca sadece ekran kartı güncellemesi değil mesela bugünde realtek güncellemesi vardı güncelledim tekrar bu hatayı aldım. 3 aylık kasa daha

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı