RX 570 ekran kartı ölüyor mu?

RX 570 Ölüyor mu?

• Evet

Oy: 63 45,3%
  • Hayır

Oy: 76 54,7%

• Oy verenlerin toplamı
    139
XFX Rx 580 var bende 2. Ayında ekran yoktu sökmek zorunda kaldım😔 şimdi hiç çalışmıyor keşke gtx 1050 ti alsaydın
GTX 1050Ti almayın aldırmayın. WattMan hatasından kurtuldum. Yeni driver sorunluymuş. GTX 1050Ti şu an çok pahalı f/p olmayan bir ürün. Düşük bütçe ekran kartlarında NVIDIA çok başarılı değil. Tek başarılı olduğu kart GTX1650S kartıdır onun da MSI vb. modelleri pahalı. INNO3D markası iyi ve ucuz.

Nasıl ölüyor ya bu konuşanlar ne diyor ne anlatmak istiyor? RX 570 ekran kartı 8 GB RAM Ryzen3 1200 le GTA 5 higt ayarlarda oynuyorum 70 FPS alıyorum. CS:GO gibi 160 FPS alıyorum yeni oyunları daha oynamadım dikkatimi çeken olmadı ama çıktığı gün Cyberpunk alıp oynayacagım. RX570 kötü bir kart değil 3 sene rahat idare eder bundan 2 sene sonra oyunları bir düşük ayarda oynarız o kadar

Böyle belirtirseniz sevinirim, insanlar RX 580 hasarlı kart olarak görüyor. Boşu boşuna antipati duyuyorlar. Oysa siz 2. el almışsınız sanırım. Sorun sizden önceki kullanan da olabilir. 0 internetten aldıysanız garantisi olması gerek.
bak işte bunu düşünmemiştim. bilgi verdiğin için saol

Geri
Yukarı