RX 570 ekranda karıncalanma sorunu

RakunAMD

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba, 5-6 aydır kullanıyorum PC mi bugün böyle bir sıkıntı ile karşılaştım. Elimde eski ekran kartı vardı onu taktım, karıncalanma yok. Yani sıkıntı bana göre ekran kartında nasıl bu sorunu düzeltebilirim. Yardım ederseniz sevinirim.

Ekran kartı: Sapphire Pulse RX570 4 GB OC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu sıkıntı driverdan olabilir mi bir silip tekrar kursam faydası var mıdır?

Ekran kartını farklı bilgisayarda ve monitörde test eder misin? Ayrıca ekran kartı ve monitör arasında kullanıdığın kablo veya dönüştürücüleri değiştirip farklı portlar varsa denemende fayda var.

Fakat çok riskli dostum, havya tutup boncukların yerine oturmasını beklemek bayağı sıkıntılı :/, sıfırdan boncuk dizme vs. yapılması gerekir fakat hala garantisi var iken niye kendi yapsınki, garanti ne işe yarıyor acaba :).
Hayır alakası yok.

Kart 2.el ve RX 570 muhtemelen satan kişi bu durumu yaşadı ve havya makinesı ile sorunu geçici bir şekilde çözdü ve ürünü elinden çıkardı şimdi ise arkadaşın elinde patladı. O kart daha önce açılmıştır. Garanti dışı olma olasılığı çok yüksektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı