RX 570 ETH kazımında 74 dereceye ulaşıyor

Cerberus5395

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Dostlar merhaba.

Mining yapıyorum ama ekran kartı sıcaklığı çok gibi. Bunu düşürme imkanım var mıdır?

Ekran Alıntısı.PNG

134W çektiği için ısınması normal. Benim bildiğim kadarıyla undervolt ile güç tüketimi çok daha aşağıya çekiliyordu. Bu sayede hem az güç çekiyor hem de az ısınıyordu.

Ekran kartının bellek hızını artır derim ekran kartının bellekleri Micron olduğundan 33mhs ye kadar zorlayabilirsin youtubta bunla ilgili videolar var zaten bakabilirsin.
Teşekkürler bakacağım
biraz bakındım ama ben hive.os kullanıyorum onun üzerinden yapmam lazım fan ayarlarını yaptım 66dereceye kadar düştü ama güç kullanımını nasıl düşüreceğimi anlamadım. yardımcı olabilecek biri var mı?

Bende de rx570 var hiveos üzerinden kazım yapıyor, overclock ayarlama yerinde core voltage ye 900-950 arası bir şey verirseniz düzelicektir.

Bende de rx570 var hiveos üzerinden kazım yapıyor, overclock ayarlama yerinde core voltage ye 900-950 arası bir şey verirseniz düzelicektir.
Başka bir yerden gördüm. Core voltage 840 şu an, power limiti de 65 yaptım. Toplamda 87W harcıyor. Isı 55 derece, 31 Mh/s falan veriyor. Bu şekilde iyi midir sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı