RX 570 GTA 5 Online düşük FPS

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
İşlemci ve ekran kartı kullanımı çok az V-Sync'de açık değil tabii bu sorun sayesinde 45 - 60 FPS alıyorum neredeyse çoğu bilgisayarda sorun bu eski bilgisayarımda GT 730 vardı onlineda %40 kullanıyordu şimdi RX 570'de aynı sorun MSI Afterburner'ın OSD sorunu yüzünden ekran kartının kullanımını yazamıyorum ama tahminen %40 kullanıyor çünkü ekran kartı sıcaklığı 52 derece normal diğer oyunlarda 76 oluyordu bu sorunun çözümünü bilen yazsın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani tam olarak bunları yaptığınızda Steam bulamıyor mu? Yada Social Club.

Ek Açıklama 2019-08-20 093309.jpg

Son düzenleme:
Yani tam olarak bunları yaptığınızda Steam bulamıyor mu? Yada Social Club.

Eki Görüntüle 429333
Social Club bulamıyor oyun Steamden yüklendi, birde siz Steamden yüklediyseniz oyunun klasöründe 39 öğe olması lazım Social Club'tan yüklendiyse 40 Öğe olması lazım yoksa ban yiyebilirsiniz ben sırf o yüzden ban yedim bir kere.

Oyunun dosya bütünlüğünü defalarca kez doğruladım bana bir sıkıntı yok diyor. 3 senedir sıkıntısız aynı karakterle oynuyorum. Türkçe yama kurup sildiğim de oldu lakin tam silinmiyor ama onun da çözümü var.

Oyunun dosya bütünlüğünü defalarca kez doğruladım bana bir sıkıntı yok diyor. 3 senedir sıkıntısız aynı karakterle oynuyorum. Türkçe yama kurup sildiğim de oldu lakin tam silinmiyor ama onun da çözümü var.
Yeni hile koruması geldiği için bu sefer oyun sizi mod menu kullandığınızı zannedecek oyüzden ban yiyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı