RX 570 kullanımı oyunlarda 0'a düşüyor

X_Emre

Picopat
Daha fazla  
2. el RX 570 aldım. Oyunlarda çok fena drop giriyor ve ekran kartı kullanımı sürekli 0'a düşüyor. İşlemcim iyi bir işlemci değil yüksek bir işlemciye geçeceğim fakat bu sorun işlemciyi yükseltince ortadan kalkar mı size sormak istedim. Ekran kartı sorunlu olma ihtimali varsa iade edebilirim.

(Furmark testinde ekran kartı kullanımı sabit 80 90 oluyor o yüzden ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum aslında)

Sistem.
  • FX 6300 işlemci.
  • RX 570 8 GB.
  • 8 GB RAM.

2. el RX 570 aldım. Oyunlarda çok fena drop giriyor ve ekran kartı kullanımı sürekli 0'a düşüyor. İşlemcim iyi bir işlemci değil yüksek bir işlemciye geçeceğim fakat bu sorun işlemciyi yükseltince ortadan kalkar mı size sormak istedim. Ekran kartı sorunlu olma ihtimali varsa iade edebilirim.

(Furmark testinde ekran kartı kullanımı sabit 80 90 oluyor o yüzden ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum aslında)

Sistem.
  • FX 6300 işlemci.
  • RX 570 8 GB.
  • 8 GB RAM.
Ekran kartınız Furmark da 1080P de MSAA full iken % kaç kullanıma sahip ve kaç derece ?
Ayrıca 8 GB ram var,ram yetersiz kalıyor olabilir.Hangi oyunları oynarken yaşıyorsunuz?

(FurMark testinde ekran kartı kullanımı sabit 80 90 oluyor o yüzden ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum aslında)

Sistem.
  • FX 6300 işlemci.
  • RX 570 8 GB.
  • 8 GB RAM.

Oyundayken FPS düşme anında MSI Afterburner ile kullanımları atar mısınız?

Ekran kartınız Furmark da 1080P de MSAA full iken % kaç kullanıma sahip ve kaç derece ?
Ayrıca 8 GB ram var,ram yetersiz kalıyor olabilir.Hangi oyunları oynarken yaşıyorsunuz?
15dk da 75 dereceye kadar çıktı valorant, warzone de denedim ikisinde de aynı sorun var warzone de çok fazla var drop hiç oynanmıyor

Oyundayken FPS düşme anında MSI Afterburner ile kullanımları atar mısınız?
Malesef atamam ekran kartını çıkardım eski kartımı taktım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı