RX 570 nasıldır?

Sistemde belirttiğin kasadan kesinlikle uzak durmanı öneririm. Başka bir husus da şu İtopya yaz döneminde gerek gönderdiği sorunlu ürünler ve müşterilerle olan kötü iletişimi olsun çok önermiyorum. Ama şimdi nasıldır bilemem. Rx570 performans olarak iyi ama sorun yaşama ihtimalin Nvidia kartlara göre biraz yüksek. Karar sizin performansı için o riski aladabilirsiniz. Ama ben AMD kart önermiyorum işlemci tarafında çok iyi olan AMD ekran kartlarında sorunları bir türlü aşamadı gerek driver gerek öteki sorunlar olsun. Karar sizin

hocam kasa ve psu bence yeterli fanları olsun görünümü olsun güç kaynağı olsun yeterli oldunu düşünüyorum benim için kasa çok önemli değil.

teşekkürler..
Kasa ve Psu değitşrmeni öneririm PowerBoost'a sistem emanet edilmez. Arkadaşımda Powerboost Kasa ve Powerboost PSU var kasanın hava akışının iyi olmadığını söylüyor ksıa zamanda değiştirecek kendisi. Seninde değiştirmeni öneririm.

İlerisi için daha güncel bir kart tercih edebilirsiniz. Bütçem buna yetiyor derseniz de kesinlikle tek fanlı ITX modelini almayın, fan sesi rahatsız edecek seviyede.

Bütçeni artırıp 5500 XT düşünebilirsin. 7 nm bir kart.
Giderim 1230₺'ye GTX 1650 Super alırım. Hem daha ucuz hem de daha az güç tüketiyor. Bunu 4GB'lık veraiyonu için diyorum. 8GB'lık sürümüne gelirsek o fiyatada GTX 1660 Super bulunuyor. RX 5500 XT bu fiyatlardayken çok gereksiz kart.

RX 570 ise hala güzel bi' kart kanımca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı