RX 570 R5 2600 PUBG performansı

Turbo Sync

Picopat
Bu sistem PUBG’de kaç FPS alır? Kimse net bir cevap vermedi. Adamlar Low ayarlarda 90 FPS diyor, YouTube’daki videolara bakıyorum, adam Ultra ayarlarda 70-90 FPS alıyor. Sizin de fikrinizi almak isterim. Hangisi doğru? Lütfen spam olarak algılamayın.

Konuyla alakası yok ama bu sistem PUBG’de kaç FPS alır? Kimse net bir cevap vermedi. Adamlar Low ayarlarda 90 FPS diyor, YouTube’daki videolara bakıyorum, adam Ultra ayarlarda 70-90 FPS alıyor. Sizin de fikrinizi almak isterim. Hangisi doğru? Lütfen spam olarak algılamayın.

Ultra ayarlarda en kötü 60 alırsınız gibime geliyor. @Emir M. RX 570 kullanıcısı ve arada PUBG oynuyor, ona sorabilirsiniz.

Bu sistem PUBG’de kaç FPS alır? Kimse net bir cevap vermedi. Adamlar Low ayarlarda 90 FPS diyor, YouTube’daki videolara bakıyorum, adam Ultra ayarlarda 70-90 FPS alıyor. Sizin de fikrinizi almak isterim. Hangisi doğru? Lütfen spam olarak algılamayın.
PUBG çok saçma oyun başında 100 FPS alıp ortalarda 30 FPS ye düştüğünü bile görebilirsin genel olarak üzmez ama oyun bozuk 2080 de bile kasıyor bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı