RX 570 ROG STRIX ısınınca ekran gidiyor

Ultracı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RX 570 ROG STRIX modeline sahibim. ROG FurMark ile teste girince 1 dakika sonra ekranda çizgi tarzı karıncalanmalar oluyor ve bir süre sonra ekran tamamen gri ya da başka bir renk oluyor. Kartım arızalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Onarım | Arıza Talep Formu kısmından bir talep oluşturun daha sonra UPS Kargo evinize kadar gelerek arızalı olan ürününüzü teslim alıyor. Ben Ekran Kartımı böyle göndermiştim.

Satın aldığınız yerle iletişime geçmenize hiç gerek yok. Kutu içeriği tam olsun. Fatura, garanti kağıtları, arıza açıklamasını bir kağıda yazın vs. Kapalı kutu olarak hazırda beklesin yoksa UPS beklemeden direkt ertesi güne atıyor ürünü teslim almadan.

Faturası kayıp demişsiniz yukarda. Satıcı firma ile iletişime geçin, yeni bir fatura çıkarma gibi bir işlemin yapılıp yapılamayacağını sorun?

Faturası maalesef kayıp şuan garanti dışı oluyor ozaman. Bu arada kartı çıkartıp taktım ve kasayı yan yatırdım şuan 77 derecede ve hala stres testi devam ediyor
Fanlar otomatik modda 8 dakika oldu bir sıkıntı yok.Eki Görüntüle 503080
Arkadaşlar bir güncelleme daha ekleyeyim karta undervolt yaptım ve sıcaklık değerleri 3 4 derece düştü. Kartta bir sorun yok yani anakart ile ekran kartı arasında bı itişme sanırım.
O kart için 78 derece hala çok bir sıcaklık. Ürünü garantiye gönderin derim.

bu kartı bende dün itibari ile satın aldım fakat bugun cok buyuk hayal kırıklıgı ıle karsılastım bılgısayarımı bı actım ekranda karıncalasmalar vardı geri sökmek zorunda kaldım tekrar kutuladım p.tesi vatanbilgisayara iade yapıcam

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 36
  • 2.jpg
    2.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 33
  • 3.jpg
    3.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 33
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı