RX 570 ısınınca ekran gidiyor

beratuzunnnn

Centipat
İyi günler benim bir adet RX570 Armor 4 GB ekran kartım var. Bu kart yakın zamanda bozuldu ve garantisi de yeni bitmişti. Hatası şu, bilgisayar açılıyor rahat kullanılıyor ama oyun açınca siyah ekran oluyor ve gidiyor ama kasa açık. Sadece ekran siyah kalıyor bilgisayara direnç testleri yaptığım zaman 18 sn gibi bir vakit dayanıyor ve sonra yine gidiyor. Sebebini bilen ya da daha önce yaşayan var mı? Bozuk RX570 olarak satmayı düşündüm ama ona da fiyat veremeyeceğimi düşündüm. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Muhtemelen ya devreler yani kondansatör ya da chipset arızası yani kartın 0 fiyatına yakın masraf çıkar satsanız kimse alacağını düşünmüyorum.
garantiye gidip bunu anlattığımda o da aynısını demişti. tamir fiyatı öğrenmeye gitmiştim servise pointe paranız gider demişti ben yine de sorayım dedim içim rahatladı teşekkürler. peki ne yapabilirm ben bu kartı çöpe gidicek hali yoktur heralde?

Garantiye gidip bunu anlattığımda o da aynısını demişti. Tamir fiyatı öğrenmeye gitmiştim servise pointe paranız gider demişti ben yine de sorayım dedim içim rahatladı teşekkürler. Peki ne yapabilirm ben bu kartı çöpe gidecek hali yoktur herhalde?

Dediğim gibi yine de satışa çıkarabilirsiniz ama kimse almaz kenarda dursun ya da hurdacıya verebilirsiniz veya girişleri sökün HDMI DVI girişleri gibi onlar ileride işinize yarayabilir.

Dediğim gibi yine de satışa çıkarabilirsiniz ama kimse almaz kenarda dursun ya da hurdacıya verebilirsiniz veya girişleri sökün HDMI DVI girişleri gibi onlar ileride işinize yarayabilir.
0 hali 3bin civarı şeyi hurdacıya vermek kötü hissettiricektir o yüzden ben sökeyim kalsın kenarda emeğin ve yönlendirdiğin için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı