RX 570 sistem boştayken donuyor

Olmadı, ama sistemimiz bire bir aynı değil, bir ara video açınca bile donuyordu, Radeon Yazılım 19.7.1 yüklüydü sildim günceli çıkmış hemen 19.7.2 yükledim yüklerken dondu ekrana buna benzer bir görüntü geldi. Reset attıktan sonra amd yazılımı yüklenmeye devam etti ve tamamlandı Sonra donma sadece oyunlarda olmaya devam etti. Ta ki o dediğim ayarları yapana kadar, Bir sürü oyun denedim, stress testine soktum bir daha donma yaşanmadı. Sanırım sorun yazılımsal, yani umarım öyledir, kartı daha yeni aldım elimde kalmasını istemem.
123123.jpg

Bu arada FurMark stres testi ederken varsayılan (1270 Mhz) GPU hızında Güç limitini %30 dan tekrar %0' a düşürdüğümde yine donmuştu, anlayacağın Radeonun kendi varsayılan ayarlarında bir sıkıntı var.

Olmadı, ama sistemimiz bire bir aynı değil, bir ara video açınca bile donuyordu, Radeon Yazılım 19.7.1 yüklüydü sildim günceli çıkmış hemen 19.7.2 yükledim yüklerken dondu ekrana buna benzer bir görüntü geldi. Reset attıktan sonra amd yazılımı yüklenmeye devam etti ve tamamlandı Sonra donma sadece oyunlarda olmaya devam etti. Ta ki o dediğim ayarları yapana kadar, Bir sürü oyun denedim, stress testine soktum bir daha donma yaşanmadı. Sanırım sorun yazılımsal, yani umarım öyledir, kartı daha yeni aldım elimde kalmasını istemem.Eki Görüntüle 418891
Bu arada FurMark stres testi ederken varsayılan (1270 Mhz) GPU hızında Güç limitini %30 dan tekrar %0' a düşürdüğümde yine donmuştu, anlayacağın Radeonun kendi varsayılan ayarlarında bir sıkıntı var.
Anladım, teşekkür ederim yardımınız için.

Bu arada sorun sizde de düzeldi mi tam olarak durum ne yazarsanız sevinirim
Dediğim gibi temiz kurulum yaptıktan sonra sadece 2 kez başıma geldi, ayarlarınızı daha yeni uyguladım bi sıkıtıyla karşılaşmadım henüz. Uzun kullanımda sorun yaşarsam buraya yazarım.
Bence SSD den kaynaklı olabilir sonuçta James Donkey kötü bir marka ve kimse önermiyor.
SSD'de sorun olduğunu düşünmüyorum, kötü bir marka olduğunu da düşünmüyorum. Gördüğüm kullanıcı deneyimlerinin neredeyse tamamı olumlu. Eğer SSD kaynaklı olsa niye temiz kurulum yapınca sorun azalsın? Aynı şekilde devam etmesi gerekirdi.

Dediğim gibi temiz kurulum yaptıktan sonra sadece 2 kez başıma geldi, ayarlarınızı daha yeni uyguladım bi sıkıtıyla karşılaşmadım henüz. Uzun kullanımda sorun yaşarsam buraya yazarım.

SSD'de sorun olduğunu düşünmüyorum, kötü bir marka olduğunu da düşünmüyorum. Gördüğüm kullanıcı deneyimlerinin neredeyse tamamı olumlu. Eğer SSD kaynaklı olsa niye temiz kurulum yapınca sorun azalsın? Aynı şekilde devam etmesi gerekirdi.
James Donkey tıpkı everest gibi bir marka yani kötü çok fazla kötü yorum var hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı