RX 570 sistem için ETS 2 MP grafik ayarları ne olmalı?

Er73748

Kilopat
Makaleler
10
Merhabalar. Bugün ETS 2 MP'ye başladım ve trafik olan bölgelerde FPS 15'e kadar düşüyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Sistemim.
RX 570 OC 4 GB.
2200G.
A320 m k Gaming.
8 GB RAM
250 GB SSD.

Önce hangi grafik ayarlarında oynadığını belirtsen iyi olur bence.

Hepsini orta bölümüne çektim.

Trafikten kastına göre değişir bu durum. Duisburg tarzı yerlerde bu sorunu yaşıyorsan onun pek bir çözümü yok. En stabil ayarı da kendin deneyerek bulursun.

Evet duisburg calais gibi yerlerde oluyor. Diğer şehirlerde sabit 60 FPS.

Hocam 3-4 yıl kadar ETS 2 MP oynadım. Tamamen MP ile alakalı bir durum. Bulunduğunuz yerdeki oyuncu sayısı ne kadar fazla ise eğer, en iyi sistemde olsa performansı törpülüyor maalesef.

Multiplayer'ın optimizasyonu biraz bu konuda zayıf.
Pek yapılacak bir şey yok diye biliyorum. Bir adet daha 8 GB RAM ekleyip Dual Channel yaparsanız FPS'niz biraz daha artacaktır hocam.

Hocam 3-4 yıl kadar ETS 2 MP oynadım. Tamamen MP ile alakalı bir durum. Bulunduğunuz yerdeki oyuncu sayısı ne kadar fazla ise eğer, performansı en iyi sistemde olsa törpülüyor maalesef.

Multiplayer'ın optimizasyonu biraz bu konuda zayıf.
Pek yapılacak bir şey yok diye biliyorum. Bir adet daha 8 GB RAM ekleyip Dual Channel yaparsanız FPS'niz biraz daha artacaktır hocam.

O durum herkeste aynı maalesef. Tek çözümü o şehirlere gitmemek. R5 1600 ve RX580 temelli bir sistemim var. Oynadığım dönem ben de 5-10 FPS alıyordum orada.

Bende kendimden şüphelenmiştim. Herkeste varmış demek ki. Teşekkür ediyorum bilgilendirildiğiniz için.

Merhabalar. Bugün ETS 2 MP'ye başladım ve trafik olan bölgelerde FPS 15'e kadar düşüyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Sistemim.
RX 570 OC 4 GB.
2200G.
A320 m k Gaming.
8 GB RAM
250 GB SSD.
GTX 750 Tİ ile kirkeneste 25 Fpslerde oynuyorum 1080p high'da ama siz belki calaisburga gidiyor olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı