Çözüldü RX 570 sistem ile GTA III oynanmayacak şekilde kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Oyunu açmaya çalışırken sırasıyla aldığım hataları göstereyim.

1622501949554.png

1622502005412.png

Hadi tamam, bunları çözdüm ve oyuna girdim fakat oyun menü içinde o kadar çok donuyor ki ayar bile yapamıyorum. Herhalde 5 FPS falan oluyor. GTA:SA'da olduğu gibi indirmemiz gereken bir patch falan mı var oyunu iyileştirmek için? Oyun Steam'den alınma.

Sistem:

• RX 570 4 GB
  • R5 3500X
  • 2x8 GB 3000 MHz RAM
  • B450M S2H

Çözüm
Açıkçası hangilerini indirmem gerektiğini pek anlayamadım.

Orijinal sitesi burası. Oyunu oynanabilir hale getiren bütün modlar ve patchlerin paket hali. Biraz aşağıda installation kısmında indirme linki ve nasıl kurulacağı var. Kesinlikle öneririm. Ben bu şekilde oynayıp bitirdim.
Türkçe yama yapmak isterseniz de ufak bir işlem yapmanız gerekiyor bu sürümde: Steam Community :: Guide :: GTA 3 Definitive Edition Türkçe Yama Yapma
Açıkçası hangilerini indirmem gerektiğini pek anlayamadım.

Orijinal sitesi burası. Oyunu oynanabilir hale getiren bütün modlar ve patchlerin paket hali. Biraz aşağıda installation kısmında indirme linki ve nasıl kurulacağı var. Kesinlikle öneririm. Ben bu şekilde oynayıp bitirdim.
Türkçe yama yapmak isterseniz de ufak bir işlem yapmanız gerekiyor bu sürümde: Steam Community :: Guide :: GTA 3 Definitive Edition Türkçe Yama Yapma

Çözüm
Downgrade işlemi nasıl olacak?
Gta sa gibi uğraştırıcı değil. Oyunun 1.0 exe'si var, steam exe'yi silip 1.0 exe atılacak bu kadar.

Bir de bi hata daha vardı galiba araçların hepsinin rengi siyah görünüyordu onun için de bi .asi dosyası vardı sorunu düzeltiyordu.

Ayrıca tavsiyem Gta III ile VC oynayacaksanız, Definitive Edition sürümlerini kurmanız. Oyundaki tüm hataları gideriyor grafikler, dokular bi nebze kalitesini yükseltiyor öneririm.

Son düzenleme:

Şu an indiriyorum, kurulumunu yaptığım zaman geri dönüş yapacağım.
Şu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıp dener misiniz?

Bir de oyunun ses sürücüsünü değiştirmeyi deneyin. Bir yerde okuduğuma göre "Red Game Tool" olanı laga sebep oluyormuş.
Kurup, oyun dosyalarının içine attım fakat bir etki yaratmadı. Oyunun ses sürücüsünü nasıl değiştirebileceğim hakkında bir fikrim yok ne yazık ki.

Şu an indiriyorum, kurulumunu yaptığım zaman geri dönüş yapacağım.

Kurup, oyun dosyalarının içine attım fakat bir etki yaratmadı. Oyunun ses sürücüsünü nasıl değiştirebileceğim hakkında bir fikrim yok ne yazık ki.
Hocam III: DE indirin ve direkt RAR'dan çıkarıp oyunun kurulu olduğu yere atın bu kadar.

Definitive Edition kurulumu sonrası sorunlar düzeldi. Teşekkürler.

Geri
Yukarı