RX 570 sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Vmax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 853
Bütçe
15000

Hepsiburada'dan 12.000'e aldım ben. İndirim bitmesine saatler kalmış. Pek de bir indirim yok diğer sitelere göre ama ben fazlada güvenemedim diğer sitelere o yüzden Hepsiburada'dan aldım link bu

Gelince PSU'ya bakacağım hiçbir yerde yazmıyor onun dışında ben sevdim bütçenizinde 3000 TL altında ve attığınız sistemi 2'ye katlar. Bu arada bu PC'yi değerlendirebilrsiniz nasıl yazar mısınız?

Hepsiburada'dan 12.000'e aldım ben. İndirim bitmesine saatler kalmış. Pek de bir indirim yok diğer sitelere göre ama ben fazlada güvenemedim diğer sitelere o yüzden Hepsiburada'dan aldım link bu

Gelince PSU'ya bakacağım hiçbir yerde yazmıyor onun dışında ben sevdim bütçenizinde 3000 TL altında ve attığınız sistemi 2'ye katlar. Bu arada bu PC'yi değerlendirebilrsiniz nasıl yazar mısınız?
Hocam böyle hazır markalı olarak geçen sistemlerde 2 temel sorun oluyor, birincisi kasa tasarım itibariyle çok kolay ısınabiliyor, ikincisi ve asıl sorun ise aldığınız sistemde tam olarak hangi marka ürün kullanıldığını öğrenemeden alıyorsunuz. Mesela anakarti, psu'su ve rami ne bunun belli değil. Lütfen aldığınız ürün geldiğinde bu bilgileri sağlayabilir misiniz? bileşenlerin speclerine ve ürün markalarına göre direkt sipariş geçebilirim ben de,fiyat epey güzel duruyor.

Bu sistem için casper'a mail attım. Gelen cevaba bakar mısınız? İnanılır gibi değil yani 12k ödeyeceğim sistemin ekipmanlarının ne olduğu belli değil, soramıyoruz da. Kusura bakmasınlar, çöpe atacak paramız yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-27-10-22-23-391_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2021-10-27-10-22-23-391_com.google.android.gm.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 31
Bu sistem için Casper'a mail attım. Gelen cevaba bakar mısınız? İnanılır gibi değil yani 12K ödeyeceğim sistemin ekipmanlarının ne olduğu belli değil, soramıyoruz da. Kusura bakmasınlar, çöpe atacak paramız yok.

Sistem geldi ben size söyleyeyim indirim bitti ama neyse. Anakart: H550 m-h RAM'ler 32000 MHz ekran kartı Sapphire 6600 XT kule tipi 1 fanlı işlemci soğutucu var 11400F üzerinde kasanın ısı alış verişi kötü gibi
Bu sistem için Casper'a mail attım. Gelen cevaba bakar mısınız? İnanılır gibi değil yani 12K ödeyeceğim sistemin ekipmanlarının ne olduğu belli değil, soramıyoruz da. Kusura bakmasınlar, çöpe atacak paramız yok.

Bende alırken kumar oynadım gibi bir şey oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı