RX 570 sistemde PSU patladı

PSU cam sigortası yada kutuplu kondansatör patlamıştır. Hiç durduk yere masraf çıkarma kendine. Tamire götür güç kaynağını.

PSU cam sigortası yada kutuplu kondansatör patlamıştır. Hiç durduk yere masraf çıkarma kendine. Tamire götür güç kaynağını.
Başka bir konuda da gördüm bunu fakat şöyle düşündüm. Ya tekrar aynı sorunu yaparsa

PSU da marka model mutlaka yazması gerekir, kontrol edip fotoğrafını buraya atabilir misin. Bu arada bilgisayarcıdan sistem falan dizilmez hem kazık fiyattan verir hem de kötü ürün verir.
Dizdim derken aldığım ürünleri birleştirmesi içindi ve psu sıkıntı yapmaz demişti psu eski sistemimden kalmaydı

Tebrikler çok ekonomik bir öneri yapmışsın. Kalan 400 TL ile dünyayı gezer.
Bomboş bir yorum, bu forumda sık sık sistem öneren insanlar kendilerinden başka kimsenin parça öneremeyeceğini düşünüp kılı kırk yarıp bir sorun bulmaya çalışıyor.

Benim önerimin mantığı senin attığın fiyatı reddetmemesiydi, ona yakın olarak ben daha sistemine uygun bir PSU önerdim, önerdiğim marka kötü değil, senin önerdiğin de kötü değil, 400 lira bile olsa düşüğünü önermek istedim.

Kendi sistemine 550W takan adam başkalarının konusuna gelip 650W 80+ Gold PSU öneriyor, sanki herkes sistemine dört beş katı PSU takmak için çabalıyor. 🤣

Kendi sistemine 550W takan adam başkalarının konusuna gelip 650W 80+ Gold PSU öneriyor, sanki herkes sistemine dört beş katı PSU takmak için çabalıyor. 🤣

Çünkü 6600 XT ile RX 570'in TDP değerleri aynı ve 550W olarak benim kullandığım ile aynı Tier'da bulunanlar 650W'dan daha pahalı şu anda. Kendi kullandığmı da atabilidim lakin 2500 TL'ye satıyorlar, o da mantıklı değil.

Çünkü 6600 XT ile RX 570'in TDP değerleri aynı ve 550W olarak benim kullandığım ile aynı Tier'da bulunanlar 650W'dan daha pahalı şu anda. Kendi kullandığmı da atabilidim lakin 2500 TL'ye satıyorlar, o da mantıklı değil.
Ben diyeceğimi dedim, iki PSU markası da kötü değil, 400 lira 400 liradır, ben daha sistemine uygun önerdim. Sen daha üstünü önerdin ben de önerini eleştirdim, sen gelip MWE serisine kıytırık dedin, buna diyecek bir şeyim yok.

Geri
Yukarı