RX 570 sistemde takılmalar

Ne yapacağım ya bu bilgisayarı bir sürü insan aldı bu modeli DA v3.5 başkalarına sorduğumda onlarda olmuş Windows korsanmış diye format atmışlar düzelmiş diğer bir kişi daha var YouTube'da testini yapıyordu aldığım PC'nin ona ulaşıp sordum sende sorun var mı diye hayır dedi.
Sonra neden hazır sistem önermiyorsunuz...
Kronik sorunlu modelleri satmaya çalışıyorlar.
Aynen öyle. Sistemlere problemli ürünleri yedirip indirimli diye satıyorlar.

Kronik sorunlu 3-4 model var zaten sen gidip özellikle onları seçmişsin.

CrystalDiskInfo ile sağlık durumunu ve CeystalDiskMark ile hızları ekran görüntüsü aracılığıyla bizimle paylaşın.
Peki Eminmiyiz Başka Parçalardan Olmadığına Ben Gittim Baktım Sadece DONMA Takılma Konusu Adata Su 630 İçin Geçerliymiş SANDİSK SSD 240 GB Olanda Kronik Ama Onda DonmA Takılma İbaresini görmedim bendebaktım kronik sorunlu ssdlere

İkisini de satıp başka SSD veya HDD al ve dediğim gibi CrystalDiskInfo, ceystaldiskmark sonuçlarını bizimle paylaş.

Önerdiğin SSD markası veya HDD markasıyla beraber verir misin.
İkisini de satıp başka SSD veya HDD al ve dediğim gibi CrystalDiskInfo, CeystalDiskMark sonuçlarını bizimle paylaş.
1604901137459.png

Intenso, Patroit Burst, Gigabyte, Apacer Panther, Crucial, Samsung, WD, Sandisk Ultra 3D, A400, Corsair, Lexar, Netac, Seagate önerebileceğim markalar. Crucial'ın bazı modelleri sıkıntılı ama dikkat edin yine de tercih etmeyin yani.

HDD için, WD tavsiye ediyorum. Yavaş olsun uzun ömürlü olsun diyorsanız Seagate bakabilirsiniz.

İkisini de satıp başka SSD veya HDD al ve dediğim gibi CrystalDiskInfo, ceystaldiskmark sonuçlarını bizimle paylaş.

Sonuçları yolladım bir bakarsan çunkü hep ekran kartına suç atıyordum kesin ekran kartandır diye lütfen emin olalım
Intenso, Patroit Burst, Gigabyte, Apacer Panther, Crucial, Samsung, WD, SanDisk Ultra 3D, A400, Corsair, Lexar, Netac, Seagate önerebileceğim markalar. Crucial'ın bazı modelleri sıkıntılı ama dikkat edin yine de tercih etmeyin yani.

HDD için, WD tavsiye ediyorum. Yavaş olsun uzun ömürlü olsun diyorsanız Seagate bakabilirsiniz.

Değerler Kötü Mu Çıktı?

Yeni konular

Geri
Yukarı