RX 570 sürücü zaman aşımı

yilmaz787

Hectopat
Merhaba. RX 570 ekran kartı kullanıyorum her yüklediğim sürücü bir süre sonra bozuluyor. DDU ile silip başka bir WHQL sürümünü kuruyorum, bir süre hatasız oynuyorum ama sonra gene aynı hatayı veriyor. Sürücü silip yüklemekten bıktım artık sorun ne?

Merhaba. RX 570 ekran kartı kullanıyorum her yüklediğim sürücü bir süre sonra bozuluyor. DDU ile silip başka bir WHQL sürümünü kuruyorum, bir süre hatasız oynuyorum ama sonra gene aynı hatayı veriyor. Sürücü silip yüklemekten bıktım artık sorun ne?
Bende RX 570 kullanıyorum en iyi sürücüyü buldum. Eskiden bende de aynı sorun oluyordu ama 21.3.1 sürücüye geçince hiç bu sorun olmadı. 21.3.1 sürüyü yüklemelisiniz.
1626161765926.png

Sistemin nedir, overlock yapıyor musun karta?

Ekran kartım MSI RX 570 8 GB yani zaten fabrika çıkışlı overclocklu.

Windows'un kurduğu sürüm de mi hata veriyor? Vermemesi lazım. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp 20.11.2 sürümünü kurar mısınız?

Zaten şu an 20.11.2 kurulu. En son zaman aşımı verdiğinde bununla alakalı konulara baktım 20.11.2 kurdum düzeldi demişler. Bende kurdum 20.11.2'yi 1 hafta kadar hata almadım şimdi yine aynı.

Bende RX 570 kullanıyorum en iyi sürücüyü buldum. Eskiden bende de aynı sorun oluyordu ama 21.3.1 sürücüye geçince hiç bu sorun olmadı. 21.3.1 sürüyü yüklemelisiniz.
Eki Görüntüle 1105658
Olmazsa onu da bir deneyeyim. Her kurduğum sürücü bir süre sorunsuz çalışıyor zaten ama sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor.
Anladım. Windows sürücüsü de mi hata veriyor?
Maalesef. Her kurduğum sürücü bir süre düzgün çalışıyor sonra bozuluyor.
AMD sitesinden yüklerim her zaman.

Olmazsa onu da bir deneyeyim. Her kurduğum sürücü bir süre sorunsuz çalışıyor zaten ama sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor.

Windows sürücüsü sorunu nedir? Radeon Software kurmuyor Windows.

Eğer düzelirse çözüm olarak işaretlerseniz minettar olurum.

Geri
Yukarı