RX 570 Tabanlı Sistem Nasıl?

Kullanıcı15

Hectopat
.
.
.
.
.

Böyle bir sistem oluşturmayı düşünüyorum fakat bazı eksik parçalarım var. Sistem hakkında düşüncelerinizi belirtirseniz ve eksik parçalar hakkında tavsiye verirseniz çok sevinirim.

.
.
.
.
.

Böyle bir sistem oluşturmayı düşünüyorum fakat bazı eksik parçalarım var. Sistem hakkında düşüncelerinizi belirtirseniz ve eksik parçalar hakkında tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Eğer render falanda yaparım diyorsan 5 2600 yerine 5 1600 AF sade oyun oyniyacağım diyorsan 3 3300X alman daha iyi olacaktır.

.
.
.
.
.

bu sistemi şuan kullanıyorum fps değerleri oldukça iyi fakat pubg de bi sıkıntı oluyor anlam veremedim

Bu sistemi şu an kullanıyorum FPS değerleri oldukça iyi fakat PUBG'de bir sıkıntı oluyor anlam veremedim

PUBG AMD değil NVIDIA optimizasyonlu olduğu için sıkıntı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan PUBG bölümünü açarsan ne demek istediğimi anlarsın.

PUBG AMD değil NVIDIA optimizasyonlu olduğu için sıkıntı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan PUBG bölümünü açarsan ne demek istediğimi anlarsın.
bilmiyorum yeni ram aldım bakalım yarın gelicek değişme olucak mı

Yeni konular

Geri
Yukarı