RX 570 Tabanlı Sistem Nasıl?

Olması gerekenden 300+ TL daha pahalıya gelir sadece Vatan Bilgisayar'dan alırsan. GPU stoğu bitmiş hocam.

SSD ekleyin. Onun dışında iyi bir sistem. 550W-600 arası PSU tercih edin mutlaka 80+ sertifikası olsun everest frisby gamepower gibi psular tercih etmeyin Thermaltake Corsair Asus Cooler Master gibi markalardan tercih edin ki hem verimli hem kaliteli olsun.

Paylaştığın ekran kartı stoklarda yok.
Şuan almayı düşünüyorum dolar düşerse inşallah onu bekleyecem
SSD ekleyin. Onun dışında iyi bir sistem. 550W-600 arası PSU tercih edin mutlaka 80+ sertifikası olsun everest frisby gamepower gibi psular tercih etmeyin Thermaltake Corsair Asus Cooler Master gibi markalardan tercih edin ki hem verimli hem kaliteli olsun.
Teşekkürler cevap için.kasa olarak ne almliyim sizce?

Ben baktığımda frekansları aynı olduktan sonra sorun olmaz dediler

Hocam genellikle bir sorun teşkil etmez RAM değerleri aynı olduğu sürede Dual Channel çalışırlar lakin bu istsinai durumlar olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz çok düşük bir ihtimal de olsa tüm değerleri aynı olan RAM'ler aynı sistemde optimizasyon sağlayamıyor ve sistem sapıtıyor. Tabi ki bu düşük bir ihtimal umarım sorunsuz bir şekilde kullanırsınız hayırlı olsun. İyi forumlar.
Şuan almayı düşünüyorum dolar düşerse inşallah onu bekleyecem

Teşekkürler cevap için.kasa olarak ne almliyim sizce?
Sizin zevkinize kalmış kaliteli bir 500 550w 80+ kasa işinizi görecektir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı